Liebherr ICBNd 5173 Peak
ZÁRUKA: 5 LET ZDARMA - Nutná registrace zde
Možnost vynesení do patra a odvoz starého spotřebiče
BioFresh, NoFrost, Rozměry (cm): 177.20/56.00/55.00, Čistý objem celkem (l): 244, Čistý objem chlad. části celkem (l): 173, Čistý objem mraz. část (l): 71, D, Spotřeba el. energie za 365 dní (kW/h): 208, Hlučnost (dB): 34, Počet chlad. okruhů: 2, Doba skladování při výpadku proudu (h): 9, Hmotnost (kg): 81
Dostupnost: SKLADEM
- EAN: 4016803044130
- Výrobce: LIEBHERR
Popis produktu
Liebherr ICBNd 5173 Peak - integrovatelná kombinovaná chladnička s BioFresh a NoFrost
Hlavní parametry
- Biofresh: ano
- Nofrost: ano
- Úspornost: D
- Barva: variabilní
- Výška (cm): 177.2
- Šířka (cm): 56
- Hloubka (cm): 55
- Hmotnost přístroje včetně obalu (kg): 80.8
- Spotřeba elektrické energie za 365 dní: 208
- Hlučnost (dB): 34
- Počet chladicích okruhů: 2
- Doba skladování při výpadku proudu (h): 9
- Čistý objem celkem (l): 244
- Čistý objem lednice (l): 173
- Čistý objem mrazáku (l): 71
- Zmrazovací kapacita za 24 h(kg): 6
Vybavení
NoFrost
Technologie LIEBHERR NoFrost je nejen praktická, ale v konečném důsledku vede i ke značným úsporám energie (větší ekologičnosti i úspornosti přístroje). Samotný prostor mrazničky je s touto technologií chlazen proudícím vzduchem, který je zbavován vlhkosti a ta je následně odváděna ven. Navíc je celý prostor v pravidelných cyklech odmrazován teplým vzduchem. Díky těmto opatřením není třeba vůbec odmrazovat samotný mrazák, ale námraza se netvoří ani na uskladněných potravinách, což v konečném důsledku vede k úspoře energie. Je totiž prokázáno, že vinou neodstraněné námrazy předepsaným odmrazováním dochází ke zvýšení spotřeby těchto přístrojů v průměru o 20%. Celý systém NoFrost je samozřejmě ovládán sofistikovanou elektronikou, tak aby probíhal co nejúčinněji a nejšetrněji. Díky dynamickému chlazení dochází také k rychlejšímu zmražení vložených potravin a tím k eliminaci bakterií, prodloužení trvanlivosti i zlepšení chuti.
více▼DuoCooling
Liebherr Duo Cooling - samostatná regulace teploty Vybrané modely kombinovaných chladniček Liebherr jsou osazeny technologií DuoCooling - dvouokruhovým chlazením. Tento systém umožňuje samostatnou regulaci obou částí lednice (chladničky i mrazničky). Dále lze zcela vypnout chladničku, pro případ odjezdu např. na dovolenou a nechat běžet pouze mrazničku, kde máte potraviny pro dlouhodobé uskladnění, což vede k úspoře energie. Výhody a chod systému si můžete prohlédnout i na videu níže.PowerCooling
Výkonný systém směrově řízené cirkulace vzduchu LIEBHERR PowerCooling zajišťuje rychlé ochlazení právě uložených potravin (bez nežádoucího teplotního šoku pro potraviny) a rovnoměrnou teplotu udržovanou uvnitř celého prostoru chladničky. Kontakt na dveřích vypíná ventilátor, jakmile jsou dveře otevřeny, čímž brání ztrátě chladu a šetří elektrickou energii. LIEBHERR - kvalita, design a inovace.SuperFrost
Funkce SuperFrost vám umožní rychlé zamrazení čerstvě uložených potravin díky rychlému odnímání tepla z vnitřního prostoru chladničky. Potraviny si tak zachovají veškeré výživové hodnoty. Návrat z teploty -32°C k původně nastavené teplotě v mrazničce je regulován na základě množství nebo času. To zajistí šetrnou energetickou úsporu.Alarm při výpadku proudu
Konec rozteklé zmrzlině ve vašem mrazáku v důsledku nenadálého výpadku proudu. Chytrý alarm, zabudovaný ve spotřebičích Liebherr, vám dá nejen akusticky, ale i vizuálně na zabudovaném displeji vědět, že je vaše zmrzlina v ohrožení. Nebude vás však děsit zbytečně! Pokud bude výpadek krátký a teplota se v mrazícím oddíle razantně nezvýší, alarm zůstane vypnutý.SmartSteel ve vnitřním prostoru
Moderní a elegantní dojem vaší Liebherr zajistí SmartSteel na vnitřních dveřích a zadní stěně. Nerezová ocel je hygienická a bezpečná pro vaše potraviny a dodá spotřebiči krásnější vzhled, jelikož SmartSteel eliminuje znečištění otisků prstů.SoftTelescopic
Dveřní alarm
Přihrádka na ryby a mořské plody
Akumulátory chladu jako příslušenství
Zadní stěna SmartSteel
LED osvětlení IceMaker
Dóza na máslo
Filtr s aktivním uhlím
Oddělená regulace teploty
FlexSystem
Mrazicí deska
Nastavení jazyka
IceMaker s pevnou přípojkou vody
Přihrádka na ovoce a zeleninu
BioFresh s HydroBreeze
Miska na ledové kostky s víkem
SabbathMode
HolidayMode
EnergySaver
BottleTimer
Zámek displeje
PartyMode
CleaningMode
VarioSpace
SuperSilent
Vyměnitelné těsnění dveří
Misky na vejce 2v1
LightTower
Displej Touch & Swipe
SmartDeviceBox jako dovybavení
Teplotní alarm
LED osvětlení BioFresh
LED osvětlení v mrazničce
SuperCool
Přihrádka na maso a mléčné výrobky
Místo pro pečicí plech
Osvětlení pro příjemnou atmosféru
SoftSystem
Všechny parametry - Liebherr ICBNd 5173 Peak
| Skupina výrobku | Integrovatelná kombinovaná chladnicka s BioFresh a NoFrost |
|---|---|
| GTIN | 4016803044130 |
| Series | Peak |
| Energetická třída | D |
|---|---|
| Spotřeba energie za 24 h | 0,569 kWh / 24 h |
| Spotřeba energie za rok | 208 kWh/a |
| Klimatická třída | SN-ST |
| Úroveň hluku | 34 dB |
| Třída emisí hluku | B |
| Napětí | 220-240 V ~ |
| Frekvence | 50-60 Hz |
| Příkon | 1,4 A 183 W |
| Řízení | 2,4“ TFT displej barevný, displej Touch & Swipe |
|---|---|
| Počet teplotních zón | 3 |
| Počet regulovatelných chladicích okruhů | 2 |
| Teplomer | Chladicí a mrazicí část |
| SuperCool | Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci |
| SuperFrost | Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci |
| Dveřní alarm chladicí části | Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci |
| Dveřní alarm mrazicí části | Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci |
| BottleTimer | Nastavitelné v aplikaci |
| IceCubeTimer | — |
| NightMode | Nastavitelné v aplikaci |
| Zámek displeje | Nastavitelné na spotřebiči |
| Einstellbarer Temperaturbereich Kühlteil | +3 °C až +9 °C |
|---|---|
| Regulace vlhkosti | DuoCooling |
| Vnitřní osvětlení chladicí části | BioFresh s funkcí HydroBreeze / Přihrádka na maso a mléčné výrobky / Přihrádka na ovoce a zeleninu / Přihrádka na ryby a mořské plody |
| Technologie čerstvosti | BioFreshProfessional |
| Pocet prihrádek BioFresh | 2 |
| Z toho výsuvných na válečcích | 0 |
| roztažitelný na teleskopických kolejnicích | ✔ |
| se SoftTelescopic | ✔ |
| Vnitřní osvětlení přihrádky BioFresh | LED osvětlení |
| Možnost variabilního použití jako přihrádka na ovoce a zeleninu nebo přihrádka na maso a mléčné výrobky | 1 |
| Proces odmrazování | automatický |
| Chlazení cirkulujícím vzduchem | ✔ |
| Filtr FreshAir | Ve ventilu |
| Systém vysouvacích zásuvek v chladicí části | Plně vysouvací teleskopické kolejnice se samočinným zasouváním a tlumením zavírání |
| SoftSystem | SoftSystem |
| Vnitrní osvetlení chladící cást | Oboustranný světelný panel |
| Počet úložných ploch chladící části | 4 |
| Z toho dělitelných | 1 |
| z toho výškově přestavitelné | 3 |
| VarioSafe | — |
| InfinitySpring | — |
| Zásuvky OpenStage | — |
| Skladování lahví | Integrováno |
| Box na láhve | 1 |
| Pocet boxu na konzervy | 1 |
| VarioBox | Výsuvné |
| Pocet VarioBoxu | 2 |
| Dóza na máslo | ✔ |
| Přihrádka na vejce | Variabilní |
| Počet systémů FlexSystem | 1 |
| Dverní odkladac | Přihrádka na láhve a konzervy |
| Výškově nastavitelná police na vnitřní straně dveří | Nastavitelné po krocích |
| Rozsah teploty mrazící cást | -15 °C až -26 °C |
|---|---|
| Technologie chlazení | NoFrost |
| Poloha mrazící cásti | Dole |
| Proces odmrazování | automatický |
| Doba skladování při poruše podle GS * | 9 h |
| Mrazicí kapacita 24 h podle GS * | 6 kg / 24 h |
| Zásuvky v mrazící cásti | 3 |
| FrostSafe | Zcela uzavřené zásuvky s průhlednou přední stěnou |
| Systém výsuvných zásuvek v mrazicí části | Částečně vysouvací teleskopické kolejnice |
| Vnitrní osvetlení mrazící cást | LED osvětlení |
| Dveře 4hvězdičkové mrazicí části | — |
| Počet skleněných desek ve 4hvězdičkové mrazicí části | 0 |
| VarioSpace | ✔ |
| IceMaker | Ano |
| Druh hadice | Festwasserschlauch mit WaterStop |
| Osvětlení přihrádky IceMaker | ✔ |
| Vodovodní potrubí | Pevná přípojka vody |
| Výroba kostek ledu | 1,2 kg / 24 h |
| Zásoba ledových kostek | 5 kg |
| Miska na ledové kostky | Miska na kostky ledu s víkem |
| Počet misek na kostky ledu | 0 |
| Počet vodních filtrů | 0 |
| Počet akumulátorů chlazení | 2 |
| Zmrazovací podnos | 1 |
| Pocet hvezdicek | 4 |
| Suchý zadní panel | ✔ |
|---|---|
| Zadní stěna ze suchého materiálu | Nerez se SmartSteel |
| Vnitřní dekor dveří | SmartSteel |
| Design ukládacích boxů ve dveřích | Premium GlassLine |
| Materiál odkládacích policek ve dverích | Sklo s lištou z ušlechtilé oceli |
| Materiál odkládací plochy, chladící cást | Sklo |
| Materiál přestavitelných polic v mrazicí části | Sklo |
| Materiál dveří | Ocel |
| Druh montáže | s možností integrace |
|---|---|
| Montáž dverí | Pevné dveře |
| Max. hmotnost dveří kuchyňské linky | 18/12 |
| Smer otevírání dverí | Pravý vyměnitelný |
| Změna strany otvírání dveří | Lze oboustranně |
| Úhel otevrení dverí | 115° |
| Dveřní těsnění | Vyměnitelné |
| Výškově nastavitelné nohy | 2 |
| Nivelační lišty | ✔ |
| Počet nivelačních lišt | 2 |
| Odvetrání | Větrání v nábytku |
| Typ konektoru | Euro |
| Přívodní kabel (délka) | 2.200 mm |
| Rozměry výklenku výška/šířka/hloubka | 177,2 - 178,8 / 56 - 57 / 55,0 cm |
|---|---|
| Výška / šířka / hloubka (s obalem) | 1.829,0 / 572,0 / 622,0 mm |
| Rozmery | 177 / 55,9 / 54,6 cm |
| Váha (bez obalu) | 76,8 kg |
| Váha (s obalem) | 80,8 kg |
| Celkový objem | 243 l |
| Objem chladicích částí | 173 l |
| z toho Biofresh | 68,1 l |
| Objem mrazicích přihrádek | 71 l |


Výnos do patra
Odvoz starého spotřebiče
Na dobírku
Převodem
Zrychleným převodem
Kartou on-line
Na splátky



