Liebherr IRBb 4170 Peak
ZÁRUKA: 5 LET ZDARMA - Nutná registrace zde
Možnost vynesení do patra a odvoz starého spotřebiče
BioFresh, Rozměry (cm): 122.00/56.00/55.00, Čistý objem celkem (l): 191, Čistý objem chlad. části celkem (l): 191, B, Spotřeba el. energie za 365 dní (kW/h): 72, Hlučnost (dB): 29, Počet chlad. okruhů: 1, Systém chlazení: dynamický, Hmotnost (kg): 74
Produkt IKBP 2370 má nové označení IRBb 4170
Dostupnost: SKLADEM
- EAN: 4016803043751
- Výrobce: LIEBHERR
Hlavní parametry
- Biofresh: ano
- Úspornost: B
- Barva: variabilní
- Výška (cm): 122
- Šířka (cm): 56
- Hloubka (cm): 55
- Hmotnost přístroje včetně obalu (kg): 74.1
- Spotřeba elektrické energie za 365 dní: 72.2
- Hlučnost (dB): 29
- Počet chladicích okruhů: 1
- Systém chlazení: dynamický
- Čistý objem celkem (l): 191
- Čistý objem lednice (l): 191
Vybavení
Super/Ultra Silent
Spotřebiče Liebherr s označením SuperSilent jsou velice tiché. Stojí za tím fakt, že všechny chladicí komponenty, jako jsou kompresory, ventily, ventilátory a výparníky, jsou optimalizovány a dokonale sladěny. Ještě tišší jsou spotřebiče označené UltraSilent. Díky své konstrukci, která tlumí hluk, mají téměř bezhlučný provoz a nastavují tak nová měřítka směrem ke konkurenci.Alarm při výpadku proudu
Konec rozteklé zmrzlině ve vašem mrazáku v důsledku nenadálého výpadku proudu. Chytrý alarm, zabudovaný ve spotřebičích Liebherr, vám dá nejen akusticky, ale i vizuálně na zabudovaném displeji vědět, že je vaše zmrzlina v ohrožení. Nebude vás však děsit zbytečně! Pokud bude výpadek krátký a teplota se v mrazícím oddíle razantně nezvýší, alarm zůstane vypnutý.SmartSteel ve vnitřním prostoru
Moderní a elegantní dojem vaší Liebherr zajistí SmartSteel na vnitřních dveřích a zadní stěně. Nerezová ocel je hygienická a bezpečná pro vaše potraviny a dodá spotřebiči krásnější vzhled, jelikož SmartSteel eliminuje znečištění otisků prstů.Filtr s aktivním uhlím FreshAir
Filtr s aktivním uhlím FreshAir zajistí trvale čerstvý vzduch v úložném prostoru vašeho spotřebiče a zamezuje tak případnému vzniku nepříjemného zápachu u některých potravin. Filtr je integrován přímo u proudění vzduchu v tělese ventilátoru a maximálně neutralizuje zápach. V případě potřeby výměny filtru vám ukazatel zanechá upozornění.Dveřní odkladač
U dveřních odkladačů chladničky Liebherr je možná jednoduchá nastavitelnost výšky. Součástí odkladačů jsou dna z bezpečnostního skla a lišty z nerezové oceli. Bezpečné uložení lahví zajistí posuvný držák na lahve, který se dá snadno vyjmout.SoftTelescopic
U všech chladniček LIEBHERR ve výbavě Premium jsou BioFresh úložné boxy usazeny na teleskopických plnovýsuvech SoftTelescopic, se samočinným vtažením a jemným tlumením uzavírání, což je při denním používání bezpečné, praktické a komfortní. Boxy lze plně vysunout a vyjmout při otevření dveří na 90° a větším. Přehlednost je vyřešena centrálně integrovaným LED osvětlením.Dveřní alarm
Dóza na máslo
FlexSystem
Nastavení jazyka
Přihrádka na ovoce a zeleninu
BioFresh s HydroBreeze
SabbathMode
HolidayMode
NightMode
EnergySaver
VarioSafe
Zámek displeje
PartyMode
CleaningMode
Vyměnitelné těsnění dveří
Misky na vejce 2v1
LightTower
Displej Touch & Swipe
SmartDeviceBox jako dovybavení
LED osvětlení BioFresh
Místo pro pečicí plech
Osvětlení pro příjemnou atmosféru
SuperCool
SoftSystem
Všechny parametry - Liebherr IRBb 4170 Peak
| Skupina výrobku | Integrovatelná chladnicka s BioFresh |
|---|---|
| GTIN | 4016803043751 |
| Series | Peak |
| Energetická třída | B |
|---|---|
| Spotřeba energie za 24 h | 0,197 kWh / 24 h |
| Spotřeba energie za rok | 72,20 kWh/a |
| Klimatická třída | SN-T |
| Úroveň hluku | 29 dB |
| Třída emisí hluku | A |
| Napětí | 220-240 V ~ |
| Frekvence | 50-60 Hz |
| Příkon | 1,2 A |
| SmartDeviceBox | Možnost dodatečné montáže |
|---|---|
| Anzahl Temperaturzonen | 2 |
| Počet regulovatelných chladicích okruhů | 1 |
| Teplomer | Chladicí část a přihrádka BioFresh |
| SuperCool | Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci |
| Alarm při výpadku proudu | — |
| Alarm výpadku spotřebiče | Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci |
| Dveřní alarm chladicí části | Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci |
| Dveřní alarm mrazicí části | — |
| AlarmLightAmplifier | Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci |
| BottleTimer | — |
| CleaningMode | Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci |
| EnergySaver | Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci |
| Nastavení jazyka | Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci |
| NightMode | Nastavitelné v aplikaci |
| SabbatdMode | Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci |
| Možnost SmartGrid | — |
| Zámek displeje | Nastavitelné na spotřebiči |
| HolidayMode | Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci |
| SmartDevice | Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci |
| PartyMode | Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci |
| Einstellbarer Temperaturbereich Kühlteil | +3 °C až +9 °C |
|---|---|
| Vnitřní osvětlení chladicí části | BioFresh s funkcí HydroBreeze |
| Technologie čerstvosti | BioFreshProfessional |
| Pocet prihrádek BioFresh | 2 |
| Z toho výsuvných na válečcích | 0 |
| roztažitelný na teleskopických kolejnicích | ✔ |
| se SoftTelescopic | ✔ |
| Možnost variabilního použití jako přihrádka na ovoce a zeleninu nebo přihrádka na maso a mléčné výrobky | 1 |
| Vnitřní osvětlení přihrádky BioFresh | LED osvětlení |
| Proces odmrazování | automatický |
| Chlazení cirkulujícím vzduchem | ✔ |
| Filtr FreshAir | Ve ventilu |
| Systém vysouvacích zásuvek v chladicí části | Plně vysouvací teleskopické kolejnice se samočinným zasouváním a tlumením zavírání |
| SoftSystem | SoftSystem |
| Vnitrní osvetlení chladící cást | Oboustranný světelný panel |
| Počet úložných ploch chladící části | 5 |
| Z toho dělitelných | 1 |
| z toho výškově přestavitelné | 4 |
| InfinitySpring | — |
| Zásuvky OpenStage | — |
| Skladování lahví | Integrováno |
| Box na láhve | 1 |
| Pocet boxu na konzervy | 2 |
| VarioBox | Výsuvné |
| Pocet VarioBoxu | 2 |
| Dóza na máslo | ✔ |
| Přihrádka na vejce | Variabilní |
| Počet systémů FlexSystem | 1 |
| Dverní odkladac | Police s držákem na láhve a konzervy |
| Výškově nastavitelná police na vnitřní straně dveří | Nastavitelné po krocích |
| Výsuvný vozík | — |
| Zadní stěna z nerezové oceli | ✔ |
|---|---|
| Vnitřní dekor dveří | SmartSteel |
| Design ukládacích boxů ve dveřích | Premium GlassLine |
| Materiál odkládacích policek ve dverích | Sklo s lištou z ušlechtilé oceli |
| Materiál odkládací plochy, chladící cást | Sklo |
| Druh montáže | s možností integrace |
|---|---|
| Montáž dverí | Pevné dveře |
| Smer otevírání dverí | Pravý vyměnitelný |
| Změna strany otvírání dveří | Lze oboustranně |
| Úhel otevrení dverí | 115° |
| Dveřní těsnění | Vyměnitelné |
| Výškově nastavitelné nohy | 2 |
| Nivelační lišty | — |
| Počet nivelačních lišt | 0 |
| Odvetrání | Větrání v nábytku |
| Řízení | advanced UI |
| Rozměry výklenku výška/šířka/hloubka | 122 - 123,6 / 56 - 57 / 55,0 cm |
|---|---|
| Výška / šířka / hloubka (s obalem) | 1.277,0 / 572,0 / 622,0 mm |
| Váha (bez obalu) | 52,60 kg |
| Váha (s obalem) | 74,10 kg |
| Celkový objem | 191 l |
| Objem chladicích částí | 191 l |
| z toho Biofresh | 66,6 l |
| Objem mrazicích přihrádek | 0 l |


Výnos do patra
Odvoz starého spotřebiče
Na dobírku
Převodem
Zrychleným převodem
Kartou on-line
Na splátky



