Liebherr OKes 1750
ZÁRUKA: 5 LET ZDARMA - Nutná registrace zde
Možnost vynesení do patra a odvoz starého spotřebiče
Rozměry (cm): 81.80/59.80/57.70, Čistý objem celkem (l): 109, Čistý objem chlad. části celkem (l): 109, B, Spotřeba el. energie za 365 dní (kW/h): 177, Počet chlad. okruhů: 1, Hmotnost (kg): 54
Dostupnost: Výroba ukončena
VÝROBA DOKONČENA
Doporučíme vám podobný produkt,
tel.: 605 727 860
email: prodej@specSHOP.cz
- EAN: 9005382279397
- Výrobce: LIEBHERR
Popis produktu
Liebherr OKes 1750 - venkovní chladnička
Model vychází z technologie profesionálního gastro chlazení s nejvyššími nároky na kvalitu zpracování a nekompromisním výkonem za venkovních teplot až do +43 ° C. Uspokojí tak i náročného klienta. Přestože se jedná o krásný volně-stojící model, který může stát v prostoru jako solitaire, lze jej také zasunout do výklenku bez nutnosti zajištění odvodu tepla v pracovní desce. Odvětrávání je kompletně zajištěno předním soklem modelu.

Hlavní parametry
- Úspornost: B
- Barva: nerez
- Výška (cm): 81.8
- Šířka (cm): 59.8
- Hloubka (cm): 57.7
- Hmotnost přístroje včetně obalu (kg): 54
- Spotřeba elektrické energie za 365 dní: 177
- Počet chladicích okruhů: 1
- Čistý objem celkem (l): 109
- Čistý objem lednice (l): 109
Venkovní provedení
Venkovní kuchyně s chladničkou – ať již volně stojící nebo vestavnou – poskytují i ve venkovním prostředí komfort a dokonalé možnosti uskladnění. Spotřebič Outdoor Cooler je díky materiálům odolným proti korozi a vlivu klimatických jevů, robustní konstrukci a vysoce kvalitním komponentám ideální pro venkovní použití. K tomu lze připočítat také funkce automatického vypínání a integrovaného zámku.
Zámek
Ať už chcete vychladit nápoje na svou party, nebo nechat kus šťavnatého masa nasáknout marinádou – ani jedno z toho nesmí na oslavě chybět. Integrovaný zámek spolehlivě chrání vaše pochoutky před „vyjídači“ a „nenechavci“. S naším přístrojem se toho však nemusíte obávat.
Flexibilní vnitřní prostor a nastavitelná teplota
Ve venkovní chladničce lze optimálně skladovat nápoje i potraviny, jako je zelenina na grilování, omáčky nebo maso. Výšku jednotlivých polic ve vnitřním prostoru je možné flexibilně přizpůsobit, aby se do chladničky vešly nejrůznější potraviny, láhve všech velikostí či nádoby. Teplota chlazení je nastavitelná v rozsahu 2–14 °C.
Dveře z ušlechtilé oceli
Dveře jsou vyrobeny z vysoce kvalitní, nerezové ušlechtilé oceli, která odolá náročným venkovním podmínkám. Materiál a skvělé zpracování zaručují, že i venku se budete moci spolehnout na osvědčenou kvalitu značky Liebherr.
Flexibilní a ergonomické vnitřní dělení prostoru
Zatímco láhve se ukládají v dolní části vnitřního prostoru, dvě dveřní odkládací přihrádky jsou ideální pro menší balení. Skleněná deska na výsuvných teleskopických kolejnicích poskytuje přehled o potravinách uložených v zadní části vnitřního prostoru. Nádoby lze podle velikosti ukládat na dvou výškově přestavitelných skleněných deskách. Díky dělitelné skleněné desce lze navíc dobře ukládat ve vzpřímené poloze i větší a otevřené láhve.
Madlo
Také grilování si můžete naplno užívat. Díky svému robustnímu konstrukčnímu provedení dokáže madlo dveří bez problémů snášet i hrubší zacházení při otevírání. Nerezavějící ušlechtilá ocel, která je odolná proti čisticím prostředkům, umožňuje rychlé odstraňování nečistot, včetně mastných skvrn. K rychlému obnovení čistého povrchu madla stačí malé množství vody a čisticího prostředku.
Všechny parametry - Liebherr OKes 1750
| Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka | 81,8 / 59,8 / 57,7 cm |
Obecné informace o produktu
| Skupina výrobku | Venkovní chladnička |
| Série | — |
Výkon a spotřeba
| Energetická třída | B |
| Spotřeba energie za 24 h | 0,484 kWh / 24 h |
| Spotřeba energie za rok | 177 kWh/a |
| Třída hlučnosti | — |
| Příkon | 0,8 A |
| Napětí | 220-240 V ~ |
| Frekvence | 50 Hz |
Ovládání a funkce
| Počet teplotních zón | 1 |
| Počet regulovatelných chladicích okruhů | 1 |
| Teplomer | Vinotéka |
| Porucha: výstražný signál | optický a akustický |
| Detská pojistka | ✔ |
| BottleTimer | — |
Chladící část
| Einstellbarer Temperaturbereich Kühlteil | +2 °C bis +14 °C |
| Počet úložných ploch chladící části | 4 |
| Z toho dělitelných | 2 |
| z toh výškově nastaviletných | 2 |
| Anzahl EasyFresh-Safe(s) | 0 |
| Box na láhve | 0 |
| Pocet boxu na konzervy | 2 |
| Pocet VarioBoxu | 0 |
Design a materiály
| Materiál odkládacích policek ve dverích | Plast |
| Materiál odkládací plochy, chladící cást | Sklo |
| Materiál dveří | Ušlechtilá ocel |
| Barva | nerezová ocel |
| Barva dveří | nerezová ocel |
| Materiál bočnic | nerezová ocel |
| Madlo | Edelstahlstangengriff |
Konstrukce a instalace
| Smer otevírání dverí | Pravý vyměnitelný |
| Výškově nastavitelné nohy | 4 |
| Typ konektoru | Euro |
| Přívodní kabel (délka) | 2.300 mm |
Specifikace
| Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka | 81,8 / 59,8 / 57,7 cm |
| Výška / šířka / hloubka (s obalem) | 871,0 / 655,0 / 692,0 mm |
| Váha (bez obalu) | 51 kg |
| Váha (s obalem) | 54 kg |


Výnos do patra
Odvoz starého spotřebiče
Na dobírku
Převodem
Zrychleným převodem
Kartou on-line
Na splátky



