Liebherr Rdi 1620 Plus
ZÁRUKA: 10 LET ZDARMA - po registraci - Nutná registrace zde
Možnost vynesení do patra a odvoz starého spotřebiče
Rozměry (cm): 85.00/60.00/60.70, Čistý objem celkem (l): 141, Čistý objem chlad. části celkem (l): 141, D, Spotřeba el. energie za 365 dní (kW/h): 73, Hlučnost (dB): 34, Hmotnost (kg): 37
Dostupnost: SKLADEM
- EAN: 4016803094616
- Výrobce: LIEBHERR
Popis produktu
Liebherr Rdi 1620 Plus - chladnička s EasyFresh
Hlavní parametry
- Úspornost: D
- Barva: bílá
- Výška (cm): 85
- Šířka (cm): 60
- Hloubka (cm): 60.7
- Hmotnost přístroje včetně obalu (kg): 36.5
- Spotřeba elektrické energie za 365 dní: 73
- Hlučnost (dB): 34
- Čistý objem celkem (l): 141
- Čistý objem lednice (l): 141
Všechny parametry - Liebherr Rdi 1620 Plus
| Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka | 85 / 60 / 60,7 cm |
| Celkový objem | 141 l |
| Hlučnost | 34 dB |
| Řešení připojení k síti | Integrováno, pevně namontováno |
Obecné informace o produktu
| Skupina výrobku | Tischkühlschrank mit EasyFresh |
| Série | Plus |
Výkon a spotřeba
| Energetická třída | D |
| Spotřeba energie za 24 h | 0,2 kWh / 24 h |
| Spotřeba energie za rok | 73 kWh/a |
| Klimatická třída | SN-T |
| Hlučnost | 34 dB |
| Třída hlučnosti | B |
| Příkon | 1,2 A |
| Napětí | 220-240 V ~ |
| Frekvence | 50 Hz |
Ovládání a funkce
| Ovládání | low cost UI |
| Počet teplotních zón | 1 |
| Teplomer | Chladicí část |
| SuperCool | Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci |
| Dveřní alarm chladicí části | Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci |
| NightMode | — |
| Zámek displeje | Nastavitelné na spotřebiči |
| Ovládání | Dotyk |
| Porucha: výstražný signál | optický a akustický |
| BottleTimer | — |
| Řešení připojení k síti | Integrováno, pevně namontováno |
Chladící část
| Einstellbarer Temperaturbereich Kühlteil | +3 °C až +9 °C |
| Vnitřní osvětlení chladicí části | EasyFresh |
| Proces odmrazování | automatický |
| Systém vysouvacích zásuvek v chladicí části | — |
| Vnitrní osvetlení chladící cást | LED-Beleuchtung, rechts, im UI integriert |
| Počet úložných ploch chladící části | 4 |
| Z toho dělitelných | 1 |
| z toh výškově nastaviletných | 3 |
| Skladování lahví | 3místná police na láhve |
| Anzahl EasyFresh-Safe(s) | 1 |
| Box na láhve | 1 |
| Pocet boxu na konzervy | 2 |
| Přihrádka na vejce | 10 vajec |
| Anzahl FlexCubes | 1 |
| Dverní odkladac | Přihrádka na láhve a konzervy |
| Výškově nastavitelná police na vnitřní straně dveří | Nastavitelné po krocích |
Design a materiály
| Materiál odkládacích policek ve dverích | Plast |
| Materiál odkládací plochy, chladící cást | Sklo |
| Materiál dveří | Ocel |
| Barva | bílá |
| Barva dveří | bílá |
| Materiál bočnic | ocel |
| Madlo | Pákové madlo |
Konstrukce a instalace
| Smer otevírání dverí | Pravý vyměnitelný |
| Změna strany otvírání dveří | Lze oboustranně |
| Úhel otevrení dverí | 213° |
| Dveřní těsnění | Vyměnitelné |
| Výškově nastavitelné nohy | 2 |
| Odvetrání | Přední větrání |
| Typ konektoru | Euro |
| Přívodní kabel (délka) | 2.000 mm |
Specifikace
| Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka | 85 / 60 / 60,7 cm |
| Výška / šířka / hloubka (s obalem) | 911,0 / 617,0 / 711,0 mm |
| Váha (bez obalu) | 36,5 kg |
| Váha (s obalem) | 39,3 kg |
| Celkový objem | 141 l |
| Objem chladicích částí | 141 l |


Výnos do patra
Odvoz starého spotřebiče
Na dobírku
Převodem
Zrychleným převodem
Kartou on-line
Na splátky



