Liebherr SFNsdd 5267 Prime
ZÁRUKA: 5 LET ZDARMA - Nutná registrace zde
Možnost vynesení do patra a odvoz starého spotřebiče
BluPerformance, NoFrost, Rozměry (cm): 185.50/59.70/67.50, Čistý objem celkem (l): 278, Čistý objem mraz. část (l): 278, D, Spotřeba el. energie za 365 dní (kW/h): 198, Hlučnost (dB): 35, Počet chlad. okruhů: 1, Doba skladování při výpadku proudu (h): 16, Hmotnost (kg): 82
Dostupnost: Výroba ukončena
VÝROBA DOKONČENA
Doporučíme vám podobný produkt,
tel.: 605 727 860
email: prodej@specSHOP.cz
- EAN: 4016803055990
- Výrobce: LIEBHERR
Popis produktu
Liebherr SFNsdd 5267 Prime - volně stojící mraznička s NoFrost
Hlavní parametry
- BluPerformance: ano
- Nofrost: ano
- Úspornost: D
- Barva: nerez
- Výška (cm): 185.5
- Šířka (cm): 59.7
- Hloubka (cm): 67.5
- Hmotnost přístroje včetně obalu (kg): 82.1
- Spotřeba elektrické energie za 365 dní: 198
- Hlučnost (dB): 35
- Počet chladicích okruhů: 1
- Doba skladování při výpadku proudu (h): 16
- Čistý objem celkem (l): 278
- Čistý objem mrazáku (l): 278
- Zmrazovací kapacita za 24 h(kg): 8
Vybavení
NoFrost
Technologie LIEBHERR NoFrost je nejen praktická, ale v konečném důsledku vede i ke značným úsporám energie (větší ekologičnosti i úspornosti přístroje). Samotný prostor mrazničky je s touto technologií chlazen proudícím vzduchem, který je zbavován vlhkosti a ta je následně odváděna ven. Navíc je celý prostor v pravidelných cyklech odmrazován teplým vzduchem. Díky těmto opatřením není třeba vůbec odmrazovat samotný mrazák, ale námraza se netvoří ani na uskladněných potravinách, což v konečném důsledku vede k úspoře energie. Je totiž prokázáno, že vinou neodstraněné námrazy předepsaným odmrazováním dochází ke zvýšení spotřeby těchto přístrojů v průměru o 20%. Celý systém NoFrost je samozřejmě ovládán sofistikovanou elektronikou, tak aby probíhal co nejúčinněji a nejšetrněji. Díky dynamickému chlazení dochází také k rychlejšímu zmražení vložených potravin a tím k eliminaci bakterií, prodloužení trvanlivosti i zlepšení chuti.
více▼PowerCooling
Výkonný systém směrově řízené cirkulace vzduchu LIEBHERR PowerCooling zajišťuje rychlé ochlazení právě uložených potravin (bez nežádoucího teplotního šoku pro potraviny) a rovnoměrnou teplotu udržovanou uvnitř celého prostoru chladničky. Kontakt na dveřích vypíná ventilátor, jakmile jsou dveře otevřeny, čímž brání ztrátě chladu a šetří elektrickou energii. LIEBHERR - kvalita, design a inovace.SmartSteel
SmartSteel - už žádné složité udržování nerezu! Technologie SmartSteel od Liebherr eliminuje zanechávání otisků na nerezovém povrchu spotřebičů Liebherr. Jedná se o zvláštní, designově povedenou úpravu povrchu. Zušlechtěním nerezové oceli a speciálním povrchovým zdrsněním je dosaženo potlačení ulpívání otisků na povrchu Vaší lednice či mrazničky Liebherr. Už nikdy nebudete muset otírat stále dokola otisky z Vašeho spotřebiče.SuperFrost
Funkce SuperFrost vám umožní rychlé zamrazení čerstvě uložených potravin díky rychlému odnímání tepla z vnitřního prostoru chladničky. Potraviny si tak zachovají veškeré výživové hodnoty. Návrat z teploty -32°C k původně nastavené teplotě v mrazničce je regulován na základě množství nebo času. To zajistí šetrnou energetickou úsporu.Dveřní alarm
Ke spuštění upozornění otevřených dveří v podobě akustického alarmu dochází 60 sekund od otevření dveří. Dveřní alarm tak zajistí ochranu před nežádoucími teplotami, které by mohly narušit kvalitu uskladňování potravin.IceTower
IceTower díky zásobě kostek ledu o hmotnosti až 8 kg zajistí, aby chlazené nápoje na vaší párty nikdy nedošly. Lopatka na kostky ledu a výsuvná deska na teleskopických kolejničkách vám umožní pohodlný přístup a nabírání kostek ledu. Díky speciální vkládací misce můžete uložit i menší množství ledu a níže zmražené potraviny. Zásuvka nacházející se vedle nabízí úložný prostor pro hluboce zmražené potraviny.Lopatka na kostky ledu
Zásuvka s komfortní funkcí naklápění
Matné skleněné desky s ozdobnými lištami z ušlechtilé oceli
SpaceBox
Vybavení vhodné pro myčku nádobí
Nastavitelné seřizovací nožky
Soklový koncept
InteriorFit
Madlo s integrovaným mechanismem otvírání
Mrazicí deska
Nastavení jazyka
IceMaker s pevnou přípojkou vody
LED stropní osvětlení
Akumulátory chladu jako příslušenství
SabbathMode
NightMode
EnergySaver
BottleTimer
Zámek displeje
PartyMode
VarioSpace
SuperSilent
Vyměnitelné těsnění dveří
Displej Touch & Swipe
SmartDeviceBox jako dovybavení
LED osvětlení v mrazničce
SoftSystem
EasyOpen
Všechny parametry - Liebherr SFNsdd 5267 Prime
| Skupina výrobku | Volne stojící mraznicka s NoFrost |
|---|---|
| GTIN | 4016803055990 |
| Series | Prime |
| Energetická třída | D |
|---|---|
| Spotřeba energie za 24 h | 0,542 kWh / 24 h |
| Spotřeba energie za rok | 198 kWh/a |
| Klimatická třída | SN-T |
| Objem mrazicích přihrádek | 278 l |
| Z toho 4hvězdičková mrazící část | 277,9 l |
| Úroveň hluku | 35 dB |
| Třída emisí hluku | B |
| Příkon | 1,3 A 264,6 W |
| Napětí | 220-240 V ~ |
| Frekvence | 50-60 Hz |
| Řízení | 2,4“ TFT displej barevný, displej Touch & Swipe |
|---|---|
| Počet teplotních zón | 1 |
| Počet regulovatelných chladicích okruhů | 1 |
| VarioTemp | — |
| Teplomer | Mrazicí část |
| SuperFrost | Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci |
| Dveřní alarm mrazicí části | Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci |
| BottleTimer | Nastavitelné v aplikaci |
| IceCubeTimer | — |
| NightMode | Nastavitelné v aplikaci |
| Zámek displeje | Nastavitelné na spotřebiči |
| Ovládání | Dotyk a posunutí |
| Řešení připojení k síti * | Nachrüstbar |
| Rozsah teploty mrazící cást | -15 °C až -28 °C |
|---|---|
| Technologie chlazení | NoFrost |
| Poloha mrazící cásti | — |
| Proces odmrazování | automatický |
| Mrazicí kapacita 24 h podle GS ** | 18,00 kg / 24 h |
| Zásuvky v mrazící cásti | 7 |
| z toho na teleskopických výsuvech | 0 |
| FrostSafe | Zcela uzavřené zásuvky s průhlednou přední stěnou |
| Systém výsuvných zásuvek v mrazicí části | Integrované vedení zásuvek |
| Zásuvka s komfortní funkcí naklápění | ✔ |
| Vnitrní osvetlení mrazící cást | LED osvětlení |
| VarioSpace | ✔ |
| SpaceBox | ✔ |
| IceMaker | Ano |
| Druh hadice | Panzerflexschlauch |
| Osvětlení přihrádky IceMaker | — |
| Výroba kostek ledu | 0,8 kg / 24 h |
| Zásoba ledových kostek | 8 kg |
| EasyTwist-Ice | — |
| IceTower | ✔ |
| Miska na ledové kostky | — |
| Počet misek na kostky ledu | 0 |
| Počet vodních filtrů | 0 |
| Počet akumulátorů chlazení | 2 |
| Zmrazovací podnos | 1 |
| Pocet hvezdicek | 4 |
| Doba skladování při poruše podle GS ** | 16 h |
| InteriorFit | ✔ |
|---|---|
| Materiál dveří | Dveře z ušlechtilé oceli s materiálem SmartSteel |
| Materiál přestavitelných polic v mrazicí části | — |
| Barva | stríbrná |
| Barva dveří | nerezová ocel |
| Materiál bočnic | ocel |
| Madlo | Pákové madlo |
| EasyOpen | ✔ |
|---|---|
| Pomocné zavírací | — |
| Smer otevírání dverí | Levý vyměnitelný |
| Změna strany otvírání dveří | Lze oboustranně |
| Úhel otevrení dverí | 115° |
| Dveřní těsnění | Vyměnitelné |
| Výškově nastavitelné nohy | 2 |
| Transportní madla | vpredu a vzadu |
| Transportní kolecka vzadu | ✔ |
| Odvetrání | Přední větrání |
| Typ konektoru | Euro |
| Přívodní kabel (délka) | 2.100 mm |
| Vnější rozměry (V/Š/H) | 185,5 / 59,7 / 67,5 cm |
|---|---|
| Výška / šířka / hloubka (s obalem) | 1.927,0 / 615,0 / 751,0 mm |
| Váha (bez obalu) | 77,4 kg |
| Váha (s obalem) | 82,1 kg |
| Celkový objem *** | 277 l |
- * Funkce SmartDevice podle dostupnosti
- Poznámka: Přes pečlivou správu dat si vyhrazujeme právo na provádění technických změn: chyby a odchylky v obrazovém a textovém obsahu.


Výnos do patra
Odvoz starého spotřebiče
Na dobírku
Převodem
Zrychleným převodem
Kartou on-line
Na splátky




