Správná vzdušná vlhkost je důležitá při skladování vín. Korkové zátky tak zůstávají pružné a nevysychají. Aby byly korky udržovány vlhké i zevnitř, měly by být láhve vína skladovány horizontálně. Se vzdušnou vlhkostí přesahující 50 % zaručují chladničky na víno nejlepší podmínky. Podle potřeby lze vzdušnou vlhkost v klimatizovaných chladničkách na víno ještě zvýšit nad standardizovanou úroveň přepnutím ventilátoru z automatického na trvalý provoz.
Liebherr WKb 1812
ZÁRUKA: 5 LET ZDARMA - Nutná registrace zde
Možnost vynesení do patra a odvoz starého spotřebiče
Rozměry (cm): 89.00/60.00/61.30, Čistý objem celkem (l): 135, Čistý objem chlad. části celkem (l): 135, G, Spotřeba el. energie za 365 dní (kW/h): 123, Hlučnost (dB): 38, Počet chlad. okruhů: 1, Hmotnost (kg): 46
Dostupnost: Výroba ukončena
VÝROBA DOKONČENA
Doporučíme vám podobný produkt,
tel.: 605 727 860
email: prodej@specSHOP.cz
- EAN: 9005382279571
- Výrobce: LIEBHERR
Popis produktu
Liebherr WKb 1812 Vinothek - klimatizovaná chladnička na víno
Kompresorová vinotéka Liebherr WKb1812 pojme až 66 lahví vína (typ Bordeaux). Spotřeba pouhých 123 kWh/rok ji řadí mezi nejúspěšnější vinotéky. Teplota je nastavována přes MagicEye v rozmezí 5 °C až 20 °C. Ve výbavě této vinotéky je také uhlíkový filtr a větrák pro vnitřní cirkulaci vzduchu. Díky tomu je víno uloženo opravdu kvalitně a můžete jej zde mít uloženo velmi dlouho.

Pro zlepšení uživatelského komfortu je vinotéka vybavena vnitřním osvětlením a navíc i dětskou pojistkou. Dětská pojistka je velmi užitečná, přesto ji u mnoha vinoték nenajdete. Vinotéka má prosklené dveře, a tak můžete svoji sbírku vína vystavovat na odiv. Navíc, pokud byste dveře zapomněli otevřené, budete na to upozorněni zvukovou signalizací. Ke standardu patří i možnost záměny směru otevírání dveří.
Hlavní parametry
- Úspornost: G
- Barva: černá
- Výška (cm): 89
- Šířka (cm): 60
- Hloubka (cm): 61.3
- Hmotnost přístroje včetně obalu (kg): 46
- Spotřeba elektrické energie za 365 dní: 123
- Hlučnost (dB): 38
- Počet chladicích okruhů: 1
- Čistý objem celkem (l): 135
- Čistý objem lednice (l): 135
Dveřní alarm
Pro ochranu uložených potravin před nežádoucím teplotním vlněním, dojde po 60 sekundách od otevření dveří k upozornění uživatele pomocí aktivace akustického dveřního alarmu.
Dětská pojistka
Dětskou pojistku lze aktivovat na ovládací elektronice proto, aby se zabránilo nežádoucímu vypnutí přístroje nedopatřením. Pokud je dětská pojistka aktivována, zobrazuje se to pomocí symbolu v MagicEye.
Možnost změny směru otevírání dveří
Přístroje se z výrobních závodu dodávají standardně s otevíráním dveří doprava. Možnost změnit směr otevírání dveří napomůže k dokonalé prostorové integraci a sladění s interiérem kuchyně. Pozor, existují ale výjimky. Například u modelů ECBN, kde je pouze trvalé levé nebo trvalé pravé umístění pantů.
Klimatizované chladničky na víno
Klimatizované chladničky na víno nabízí podobné podmínky jako vinný sklep. V těchto přístrojích panuje v celém vnitřním prostoru konstantní teplota. Ta může být nastavena v rozsahu +5 °C až +20 °C. Klimatizované chladničky na víno jsou optimální pro dlouhodobé skladování a zrání vín v lahvích. Podle nastavené teploty mohou být však tyto přístroje využity i pro udržování větší zásoby vína při teplotě vhodné pro konzumaci. V řadách GrandCru a Vinothek nabízí Liebherr klimatizované chladničky na víno v různých velikostech a výbavách.
více▼
Filtr s aktivním uhlím
Pachy v okolí mohou vína při delším skladování nepříznivě ovlivnit. U chladniček na víno je zaručena optimální kvalita vzduchu přívodem čerstvého, přefiltrovaného vzduchu přes snadno vyměnitelný FreshAir filtr s aktivním uhlím.
Skladování bez vibrací
I nepatrné otřesy mohou vína narušit během jejich zrání v lahvích a zabránit usazování tříslovin. Speciálně vyvinuté, mimořádně klidné antivibrační kompresory zajišťují u všech chladniček na víno šetrné skladování vín.
Ideální vlhkost vzduchu
Dveře z izolačního skla
Láhve na víno jsou většinou barevně tónované, protože UV záření i světlo samotné narušuje zrání vín. Láhev samotná ale jako ochrana nestačí. Aby bylo zatížení zářením - světlem minimalizováno, jsou chladničky na víno Liebherr vybaveny speciálním termoizolačním sklem, které filtruje UV záření a omezuje celkový světelný tok. Tak je zásoba vín chráněna, ale přitom může být současně i stylově prezentována.
Všechny parametry - Liebherr WKb 1812
| Vnější rozměry (V/Š/H) | 89 / 60 / 61,3 cm |
| Maximální počet láhví Bordeaux 0,75 l | 66 |
| Teplotní zóny | 1 |
| Regulovatelné chladící okruhy | 1 |
| Energetická třída | G |
| Řešení připojení k síti | — |
Obecné informace o produktu
| Skupina výrobku | Klimatizovaná chladnicka na víno |
Výkon a spotřeba
| Celkový objem | 135 l |
| Napětí | 220-240 V ~ |
| Frekvence | 50 Hz |
| Příkon | 2,0 A |
| Energetická třída | G |
| Spotřeba energie za 24 h | 0,337 kWh / 24 h |
| Spotřeba energie za rok | 123 kWh/a |
| Klimatická třída | SN-ST |
| Hlučnost | 38 dB |
| Třída hlučnosti | C |
Rozměry a váha
| Vnější rozměry (V/Š/H) | 89 / 60 / 61,3 cm |
| Výška / šířka / hloubka (s obalem) | 946,0 / 615,0 / 703,0 mm |
| Váha (bez obalu) | 43 kg |
| Váha (s obalem) | 46 kg |
Ovládání a funkce
| Ovládání | Tlačítka |
| Regulovatelné chladící okruhy | 1 |
| Teplotní zóny | 1 |
| Teplomer | Vinotéka |
| Porucha: výstražný signál | optický a akustický |
| Dvírka otevrená: Výstaržný signál zóna na víno | akustický |
| Detská pojistka | ✔ |
| Řešení připojení k síti | — |
Zóna na víno
| Chlazení cirkulujícím vzduchem | ✔ |
| Maximální počet láhví Bordeaux 0,75 l | 66 |
| Osvětlení | Světelné trubice |
| s možností stmívání | — |
| s možností trvalého zapnutí | ✔ |
| Počet úložných polic | 3 |
| z toho výsuvné na teleskopických kolejničkách | 0 |
| z toho výklopné drevené policky | 0 |
| Materiál odkládací plochy, zóna na víno | Chromované rošty |
| Filtr s aktivním uhlím | ✔ |
| Zámek | — |
Design a materiály
| Design dveří | HardLine |
| Barva | cerná |
| Materiál dveří | Dveře s tónovaným izolačním sklem |
| Materiál bočnic | ocel |
| Madlo | Ergonomická tyčová rukojeť |
Konstrukce a instalace
| Smer otevírání dverí | Pravý vyměnitelný |
| Transportní kolecka vzadu | — |
Specifikace
| Objem chladicích částí | 135 l |
Recenze Liebherr WKb 1812
Recenze jsou hodnocením zákazníků a uživatelů. Autenticitu recenzí neověřujeme.
+Přidat hodnoceníHodnocení bylo odesláno.


Výnos do patra
Odvoz starého spotřebiče
Na dobírku
Převodem
Zrychleným převodem
Kartou on-line
Na splátky




