FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

Chcete jen chladničku nebo raději LIEBHERR?

Zařizujete si nové bydlení nebo potřebujete vyměnit starý spotřebič za nový? Existuje mnoho dobrých důvodů, proč zvolit právě LIEBHERR.

Hned na úvod je dobré zmínit, že se jedná o výrobce s více než 60 ti letou zkušeností v oblasti chlazení. Jako specialista na ledničky a mrazničky vyvíjí inovativní produktová řešení, která jsou evidentní v každém z vyrobených produktů. V Evropě existuje jen málo výrobců domácích spotřebičů, kteří mají tolik věrných zákazníků jako právě LIEBHERR.

Liebherr

Pro zajištění spolehlivosti jsou u LIEBHERR používány materiály a komponenty té nejvyšší kvality. Navíc každý spotřebič projde v průběhu výroby zkouškám testujícím jejich plnou funkčnost tak, aby se k zákazníkovi dostal spotřebič, který ho bude provázet řadu let. Nicméně, pokud budete nějaký náhradní díl přeci jen potřebovat, můžete se spolehnout, že Vám bude dodán originál od LIEBHERR. Většina náhradních dílů je dostupná až 10 let po ukončení výroby, některé dokonce mnohem déle. Optimální péči o zákazníka a bezproblémový servis vnímá LIEBHERR jako naprostý základ svého záručního i pozáručního servisu.  

Jejich spotřebiče se pyšní inovativním designem, který jim dodává nadčasovou eleganci. Ta je s pravidelností oceňována také v rámci prestižních cen jako je Red Dot Design Award nebo iF Design Award. Jejich zařízení jsou prezentována nejen v klasické bílé, trendy barevných variantách, ale také v moderních povrchových úpravách SmartSteel nebo BlackSteel. Společně s elektronickými ovládacími prvky, inovativními technologiemi a vnitřním uspořádáním povyšují klasický spotřebič na pomocníka, bez kterého se jen tak neobejdete. Kombinací nejmodernější elektroniky a vysoce účinných chladicích systémů nabízí LIEBHERR nejen atraktivní, ale zároveň ekonomický sortiment spotřebičů v nejvyšších třídách energetické účinnosti napříč všemi skupinami produktů.

Liebherr

A na závěr to nejlepší – originální technologie čerstvosti v podání LIEBHERR BioFresh. Ta poskytuje perfektní skladovací klima pro dlouhodobou čerstvost potravin. Při ideální vlhkosti si ovoce, zelenina, maso, ryby a mléčné výrobky uchovávají všechny své vitamíny i chuť mnohem déle než v běžné ledničce. Nezávislé výsledky testu potvrzují, že určitá jídla mohou být skladována až třikrát déle v chladničce s touto technologií.

Volba je jen na Vás. Chcete jen chladničku nebo raději LIEBHERR