FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

French Door lednice – vše, co potřebujete vědět

LIEBHERR French Door neboli také americké lednice se šuplíkem jsou další variantou multifunkčního spotřebiče, který v sobě skrývá jak chladicí, tak mrazicí část. Charakteristickým prvkem jsou dvoukřídlé dveře u chladicí části, které dávají tomuto typu chladniček název. Setkat se však nově můžete i s variantou jednodveřového otevírání, které zabírá ještě méně prostoru. Mrazicí část je poté vyřešena výsuvnými zásuvkami, které nabízejí dokonalý přehled o vložených potravinách.

 

Liebherr Frenchdoor 

 

Hlavní rozdíl mezi French Door lednicí a americkou chladničkou, respektive v případě LIEBHERR Side by Side modely,je v rozvržení prostoru. Zatímco u Side-by-Side modelů jsou chladnička a mraznička umístěna vedle sebe jako dva samostatné spotřebiče, French Door lednice jsou strukturovány jako klasické kombinované chladničky s mrazákem umístěným ve spodní části. Jedná se o praktické a lety prověřené rozmístění – chladicí část je většinou používána mnohem častěji než ta mrazicí, a proto je vhodné ji mít umístěnou ve vyšší úrovni než se k ní neustále sklánět. Další jejich výhodou je jejich menší náročnost na prostor.

French Door lednice však nevynikají pouze svým designem, ale i použitými technologiemi a funkcemi. Nabízejí perfektní čerstvost vložených potravin a skladování ve velkém měřítku. Jsou vybaveny dvěma vysoce výkonnými, energeticky účinnými kompresory a na sobě zcela nezávislými chladicími okruhy, které umožňují vypnout chladničku při ponechání mrazicího prostoru v chodu a obráceně. BioFresh zóna v chladicí části zaručuje prodloužení trvanlivosti a čerstvosti potravin a NoFrost systém v mrazicích zásuvkách Vás zbaví nutnosti ručního odmrazování.

French Door lednice zkrátka představují to nejlepší, co je v současné době na trhu k dispozici. Vybírat můžete jak mezi volně stojícími modely, tak vestavěnými, u nichž si můžete design předních dvířek zcela přizpůsobit designu kuchyňské linky.

 

Liebherr Frenchdoor 

 

Výhody LIEBHERR French Door lednic:

  • dostatek prostoru v chladicí i mrazicí části
  • praktické vnitřní uspořádání
  • mrazicí část s integrovaným výrobníkem ledu (IceMaker)
  • integrovaný vodní filtr zajišťující dokonalou kvalitu vody
  • výsuvné mrazicí zásuvky se samouzavíracím mechanismem a systémem NoFrost
  • teleskopické kolejnice usnadňující používání BioFresh zóny
  • prémiový design řady HardLine, díky kterému se spotřebič stává stylovým doplňkem kuchyně

 

Liebherr logo