FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

Kamera v lednici není žádná rozmazlenost

Důvody, proč budete HNGRYnsite milovat jsou jasné – odkudkoli a kdykoli budete schopni zkontrolovat, co všechno v ledničce LIEBHERR máte a co je potřeba dokoupit. I proto bude docházet k menšímu plýtvání potravinami a tím pádem vašimi penězi.

 

Vidíte obsah lednice odkudkoliv

Ať už cestou z práce plánujete večeři nebo jste přímo v supermarketu – s HNGRYnsite máte obsah své lednice vždy před očima. Na fotografii ve svém mobilním telefonu dostanete vždy aktuální informace o tom, co se děje ve vaší lednici.

Méně plýtváte jídlem

Vaše lednice je plná jídla, ale nevíte přesně, co zbývá? S HNGRYnsite žádný problém! Odteď už vždy nakoupíte pouze to, co opravdu potřebujete. Šetříte tak nejen jídlem, ale i svými penězi.

Liebherr HNGRYnsiteLiebherr HNGRYnsite 

Jak to funguje?

Do svého mobilního zařízení si stáhněte aplikaci HNGRY, která je volně k dispozici na App Store i v Google Play. Instalací vás aplikace provede krok za krokem a poté už zbývá jen umístit kameru do dveřního stojanu vaší lednice. Kamera a aplikace spolu komunikují přes Wi-Fi. Jakmile je kamera na svém místě a připojená k HNGRY, automaticky pořídí fotografii pokaždé, když lednici zavřete. Spouštěcí mechanismus je aktivován senzory při otevření dveří a spouští se, když jsou dveře zavřeny v optimální pozici pro pořízení snímku – přibližně při 45°. Obrázek lednice je pak bezproblémově přenesen do HNGRY Cloudu a zobrazen v oblasti úložiště aplikace. Zde uvidíte vždy nejnovější a nejaktuálnější fotografii vaší lednice.

S HNGRYnsite tak můžete přeměnit JAKOUKOLI lednici – velkou, malou, starou nebo novou – na chytrou lednici, která vždy sleduje vaše jídlo. Kamera se díky různým velikostem držáku vejde do každého spotřebiče.

Ať už na cestách nebo pohodlně z pohovky – s kamerou HNGRYnsite máte vždy přehled o obsahu vaší chladničky.