FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

LIEBHERR AutoDoor. Zase o jeden úchyt méně.

Funkce LIEBHERR AutoDoor umožňuje automatické otevírání a zavírání spotřebičů LIEBHERR.

Díky této funkci si můžete chladničku otevřít jednoduchým poklepáním nebo hlasovým příkazem – záleží jen na vás, co vám bude více vyhovovat. V případě potřeby ji můžete stejně snadno i zavřít. Konec upatlaných dveří, konec špinavých úchytů. LIEBHERR Vám ponechává volné ruce…

 

Pro ovládání poklepáním jen dvakrát zaťukáte na dveře a chladnička či mraznička se automaticky otevřou nebo zavřou. Touto funkcí je vybavena vnější i vnitřní část dveří a citlivost tlakového snímače si lze dle přání nastavit pomocí posuvníku přímo na spotřebiči. A mimochodem pokud budete mít plné ruce, můžete poklepat třeba i nohou. 

 

 

Pro použití hlasového příkazu spolupracují spotřebiče LIEBHERR s programem Amazon Alexa nebo Google Assistant.Stačí jen vyslovit hlasový příkaz a dveře se samy otevřou. Spotřebič a reproduktor SmartSpeaker musí být propojeny s aplikací Liebherr SmartDevice, která je volně k dispozici v AppStore nebo na GooglePlay.

 

Ovládat spotřebič můžete i přes váš chytrý telefon. Pomocí aplikace Liebherr SmartDevice lze dveře automaticky otevírat i zavírat, a kromě hlasového ovládání lze v aplikaci nastavit také další funkce systému AutoDoor, jako jsou zvuková signalizace při otevírání a zavírání, doba do zavření dveří nebo úhel, do něhož se dveře mají otevřít (alespoň 70°).

 

V případ výpadku proudu lze spotřebič samozřejmě otevírat i zavírat ručně. Vítejte ve světě chytrých domácností…

 

Chladničky LIEBHERR s funkcí AutoDoor

Liebherr SIFNAe 5188 001 Peak

Liebherr SIFNAe 5188 617 Peak

Liebherr IRBAd 4170 001 Peak

Liebherr IRBAd 4170 617 Peak

Liebherr IRBAd 5190 001 Peak

Liebherr IRBAd 5190 617 Peak