FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

LIEBHERR DuoCooling pro samostatnou regulaci teploty

Vybrané modely kombinovaných chladniček LIEBHERR jsou vybaveny technologií DuoCooling, což v praxi znamená dva zcela nezávislé systémy chladicích okruhů, kdy jeden z nich je určen pro chladicí část a druhý pro prostor mrazničky.

Nedochází tak k žádné výměně zápachu z jídla mezi lednicí a mrazničkou, zároveň se minimalizuje nežádoucí vysoušení potravin nebo zamrzání čerstvého ovoce a zeleniny v lednici. Největší výhodou pak je fakt, že chladničku a mrazničku lze zapínat nebo vypínat nezávisle na sobě. To oceníte například při odjezdu na dovolenou.

Většina kombinovaných chladniček stále funguje pouze s jedním chladicím okruhem. Když tedy začne teplota v tradiční lednici stoupat, je chladný vzduch z mrazicí části tlačen vzduchovým otvorem do prostoru ledničky, aby se teplota co nejrychleji vrátila zpět na zvolený stupeň. Výsledkem je, že chlazené jídlo může v důsledku přívalu chladného vzduchu vyschnout nebo i lehce namrznout. K tomu dochází především poté, co bývají dveře chladničky mnohokrát otevřeny v krátkém časovém období, například při ukládání potravin po nákupu.

Zmíněné vzduchové otvory zároveň umožňují přenos potravinových pachů mezi lednicí a mrazničkou. Proto, když otevřete dveře mrazáku, můžete cítit mořské plody, které jste chvíli předtím uložili do lednice.

V případě pořízení chladničky LIEBHERR s technologií DuoCooling se Vám nic z výše uvedeného nestane! Důvodem je to, že neexistují žádné otvory, které by jakkoli propojovaly prostor chladničky a mrazničky. Obě části jsou na sobě zcela nezávislé.

LIEBHERR – kvalita v každém detailu…