FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

LIEBHERR kvalitní kombinované lednice v energetické třídě C

LIEBHERR CNPef 4833, LIEBHERR CNPef 4333 - kombinované chladničky s mrazákem, technologií NoFrost, energetickou třídou C, 5letou zárukou a výhodnou cenou!

Liebherr CNPef 4833   Liebherr CNPef 4333

Liebherr CNPef 4833 za akční cenu 19.990 Kč

Liebherr CNPef 4333 za akční cenu 18.990 Kč

 

Oba modely jsou vybaveny technologií NoFrost, která je nejen praktická, ale v konečném důsledku vede i ke značným úsporám energie. V rámci této technologie je z uložených produktů odnímáno teplo pomocí cirkulace ledového vzduchu a vzdušná vlhkost je odváděna mimo úložný prostor mrazničky. Uložené potraviny i úložný prostor tak zůstávají vždy bez námrazy, a tím pádem dochází k uchování nutričních hodnot zmražených potravin. S komfortem NoFrost od LIEBHERR již není třeba ztrácet čas s odmrazováním.

Dalším benefitem těchto chladniček je systém DuoCooling neboli dvouokruhové chlazení, které umožňuje přesné a navzájem naprosto nezávislé nastavení teploty v chladicí a mrazicí části. Nedochází tak k žádné cirkulační výměně vzduchu, a tím pádem ani k vzájemnému přenosu pachů, nežádoucímu teplotnímu vlnění a vysoušení uskladněných potravin.

Praktickým řešením je také povrchová úprava SmartSteel na předních dveřích, která redukuje viditelnost otisků prstů, lze snadno čistit, a navíc na ní nejsou tak zřetelné případné škrábance.

Oba modely spadají do energetické třídy C, tedy spotřebiče s vysokou úsporností.

LIEBHERR nabízí prémiové chladničky a mrazničky, které splňují i ty nejvyšší nároky a jelikož si za svými výrobky stojí, nabízí ke všem spotřebičům určeným k soukromému použití prodlouženou záruku 2+3 roky. Stačí se jen zaregistrovat a využívat i dalších výhod spojených s se zárukou WarrantyPlus.