FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

LIEBHERR spotřebiče pro komerční použití

LIEBHERR nejsou pouze chladničky, mrazničky a vinotéky určené pro domácnost. V širokém sortimentu naleznete také celou řadu spotřebičů určených pro komerční využití – LIEBHERR komerční spotřebiče, které naplňují všechna očekávání, a to díky spolehlivosti i v těch nejnáročnějších podmínkách. Za tímto faktem stojí použití kvalitních komponentů, vynikající konstrukce s optimalizovaným úložným prostorem, účinné chlazení, spolehlivé udržení teploty a efektivní provoz díky nízké spotřebě.

Spotřebiče LIEBHERR poskytují výjimečný chladicí a mrazicí výkon a nabízejí velké množství úložného prostoru, který lze efektivně využít. Je v nich možné přehledně uložit nápoje, čerstvé potraviny i jídla připravená ke konzumaci. Vše je navrženo pro co nejjednodušší údržbu.

U prezentačních modelů je kladen důraz i na atraktivitu. Prvotřídní materiály s vhodnou povrchovou úpravou, skleněné dveře osazené termoizolačním sklem nabízejí komfortní náhled do vnitřního prostoru, a tím přispívají k optimální prezentaci vloženého zboží.

Spotřebiče LIEBHERR jsou známy svou vysokou kvalitou a extrémně dlouhou životností.

LiebherrLiebherrLiebherrLiebherr