FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

LIEBHERR vestavné spotřebiče

Chladničky a mrazničky se postupem doby staly nedílnou součástí našich životů. A ten by měl být co nejjednodušší a nejpohodlnější. Proto je u vývoje spotřebičů LIEBHERR kladen důraz na pohodlné ovládání, přehlednost a flexibilitu – od prvního otevření dveří až po nejmenší detail výbavy. Pro dobrý přehled v sortimentu LIEBHERR vestavné spotřebiče dochází v letošním roce k jejich rozdělení do čtyř produktových řad podle vybavení. Nově se tak v názvu produktů můžete setkat s označením Pure, Plus, Prime a Peak.  

Série Pure je základní třída – střízlivá, jednoduchá a dokonale vybavená pro všechny hlavní požadavky. Omezuje se sice na podstatné funkce a vybavení, ale vždy v té nejvyšší kvalitě LIEBHERR.

Série Plus zaujme detaily. Plus znamená především více komfortu. Spotřebiče nejen prvotřídně chladí a mrazí, jsou ale také o něco inteligentnější.

Série Prime je znatelně noblesnější. Vyznačuje se nepřehlédnutelným designem i materiálem. Ve vnitřním prostoru se využívá prémiových materiálů jako je nerezová ocel nebo sklo. Spotřebiče této řady okamžitě upoutají pozornost i řešením vnitřního osvětlení – takzvaný LightTower.

Pomyslným vrcholem je poté série Peak, u které naleznete to nejlepší z LIEBHERR. U spotřebičů této řady nejde o kompromisy – inovativní technologie se zde snoubí s vysoce kvalitním designem a komfortními řešeními extra třídy. Tyto spotřebiče jsou určeny těm, kteří touží po dokonalosti.

Věříme, že si z široké nabídky LIEBHERR vybere opravdu každý.