FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 605 727 860

Menu

LIEBHERR vrací peníze za nákup

Kupte si chladničku LIEBHERR a část její ceny se vám vrátí zpátky na účet. Zní to nepravděpodobně, ale je to tak!!!

Společnost LIEBHERR přichází od 1. 5. 2021 s akcí CASHBACK, která platí na vybrané volně stojící i vestavné spotřebiče vybavené technologií BioFresh

Proč právě na tyto spotřebiče? LIEBHERR se dlouhodobě zajímá o technologie směřující k prodloužení čerstvosti potravin. BioFresh je jednou z těch klíčových. Využívá se při ní nastavení ideální vlhkosti, která je rozdílná pro různé kategorie potravin jako jsou ovoce, zelenina, ryby, mořské plody, maso nebo mléčné produkty. Jejich čerstvost si díky této technologii dokážete udržet mnohem déle, a to znamená i více vitamínů a minerálů při jejich konzumaci. Zároveň se tím významně podílíte na boji proti plýtvání potravin, což je jedno z aktuálních velkých témat.

Akce zároveň platí na vybrané spotřebiče z GASTRO zařízeníLiebherr je již několik desetiletí silným partnerem v oblasti gastronomie – s chladničkami a mrazničkami, které spolehlivě a přesně splňují vysoké požadavky kladené na komerční zařízení. A ze stejného důvodu podporuje Liebherr gastronomii i v této obtížné době prostřednictvím CASHBACK akce nesoucí název „Restart Gastro“. 

Úplný výčet spotřebičů a částku pro vrácení naleznete na domovské stránce v sekci CASHBACK.

 

Jak na vrácení peněz?

  1. Kupte si některý z vybraných modelů tohoto akčního programu v době od 1. 5. 2021 do 31. 7. 2021.
  2. Po zakoupení zaregistrujte online sériové číslo svého spotřebiče na stránce https://www.markenmehrwert.com/campaign/liebherr/biofresh2021/cz/, a to nejpozději do 31. 10. 2021.
  3. Peníze vám budou vyplaceny do 3 týdnů od potvrzení registrace prostřednictvím společnosti LIEBHERR.

 

GASTRO RESTART S peněžitou prémii zpátky k podnikání! 

  1. Kupte si v období od 19.05. do 31.07.2021 model Liebherr z akčního programu GASTRO RESTART.
  2. Po koupi nového modelu Liebherr se nejpozději do 31.08.2021 zaregistrujte online pomocí sériového čísla na home.liebherr.com/promotions.
  3. Prémie bude vyplacena do 3 týdnů od potvrzení registrace.