FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 605 727 860

Menu

LIEBHERR vrací peníze za nákup

Kupte si chladničku LIEBHERR a část její ceny se vám vrátí zpátky na účet. Zní to nepravděpodobně, ale je to tak!!!

Společnost LIEBHERR přichází od 1. 5. 2021 s akcí CASHBACK, která platí na vybrané volně stojící i vestavné spotřebiče vybavené technologií BioFresh.

Proč právě na tyto spotřebiče? LIEBHERR se dlouhodobě zajímá o technologie směřující k prodloužení čerstvosti potravin. BioFresh je jednou z těch klíčových. Využívá se při ní nastavení ideální vlhkosti, která je rozdílná pro různé kategorie potravin jako jsou ovoce, zelenina, ryby, mořské plody, maso nebo mléčné produkty. Jejich čerstvost si díky této technologii dokážete udržet mnohem déle, a to znamená i více vitamínů a minerálů při jejich konzumaci. Zároveň se tím významně podílíte na boji proti plýtvání potravin, což je jedno z aktuálních velkých témat.

Úplný výčet spotřebičů a částku pro vrácení naleznete na domovské stránce v sekci CASHBACK.

 

Jak na vrácení peněz?

  1. Kupte si některý z vybraných modelů tohoto akčního programu v době od 1. 5. 2021 do 31. 7. 2021.
  2. Po zakoupení zaregistrujte online sériové číslo svého spotřebiče na stránce https://www.markenmehrwert.com/campaign/liebherr/biofresh2021/cz/, a to nejpozději do 31. 10. 2021.
  3. Peníze vám budou vyplaceny do 3 týdnů od potvrzení registrace prostřednictvím společnosti LIEBHERR.

S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.

Zpracování osobních údajů. Rozumím