FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

Mohou být umístěny mrazáky LIEBHERR v garáži?

V dnešní době se více než kdy jindy hodí mít doma o něco větší zásoby jídla. Pořídit si mrazák není žádný problém – nabízí Vám ho každé elektro nebo celá řada internetových obchodů, ale poté nastává otázka, kam s ním…

Důležitým parametrem v souvislosti s umístěním mrazáku je jeho klimatická třída. Standardně se chladničky a mrazničky rozdělují do čtyř klimatických tříd zohledňujících okolní teplotu v místě umístění: SN (+10 až +32 °C), N (+16 až +32 °C), ST (+18 až +38 °C), T (+18 až +43 °C). Většina výrobků je zařazena hned do několika tříd zároveň. V tom případě může být mrazák používán při okolních teplotách odpovídajících rozpětí těchto tříd a měl by při nich být schopen udržet nastavenou vnitřní teplotu.

Pokud víte, že budete mít mrazničku umístěnou ve chladné spíži nebo na nevytápěné chodbě, měla by minimálně spadat do kategorie SN, N. Jestli chcete mrazničku umístit na ještě chladnější místo, například do sklepa nebo garáže, poohlédněte se po značení LIEBHERR FrostProtect.  Mrazáky, které jsou konstruovány s touto technologií, mohou být umístěny i v chladnějším prostředí, a to až do -15 °C. Mrazák tak můžete v klidu a bez jakýchkoli obav umístit do nevytápěných místností jako je zmíněná garáž nebo venkovní skládek. I nadále budou tato zařízení fungovat efektivně a bezproblémově.

Informace je vždy vypsána u konkrétního modelu spotřebiče LIEBHERR, případně můžete kontaktovat naše vyškolené prodejce na ☎ 605 727 860.

Liebherr FrostProtect