FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

Mrazničky LIEBHERR – kvalita v každém detailu

Sháníte novou mrazničku a jde Vám hlava kolem ze všech těch názvů nově používaných technologií? Přinášíme Vám jednoduchý přehled těch, na které můžete narazit u mrazniček LIEBHERR.

První z nich je technologie NoFrost, která napomáhá k dlouhodobému zachování nutričních hodnot potravin pomocí velmi rychlého zmražení. NoFrost nabízí mrazící výkon v profesionální kvalitě. Z uložených produktů je díky této technologii odnímáno teplo pomocí cirkulace ledového vzduchu a vzdušná vlhkost je odváděna mimo úložný prostor mrazničky. Uložené potraviny i úložný prostor mrazničky tak zůstávají vždy bez námrazy. S komfortem NoFrost již nebudete ztrácet čas s odmrazováním.

Liebherr NoFrost

 

Další z technologií je takzvaný SmartFrost, se kterým se radikálně snižuje tvorba námrazy nejen ve vnitřním prostoru mrazničky, ale i na samotných potravinách. Tím pádem téměř odpadá potřeba odmrazování. Výparník u této technologie obtáčí ve spirálách vnitřní prostor mrazničky a tím umožňuje velmi rychlou teplotní výměnu s velice nízkou spotřebou energie. Tento systém je oproti technologii NoFrost o něco úspornější a zároveň méně náročný na prostor.

Liebherr SmartFrost

 

Moderní funkcí u pultových mrazniček je StopFrost, který eliminuje namrzání nejen úložného prostoru, ale i v něm uskladněných potravin. Tím se snižují i nároky na odmrazování. Kromě toho již po otevření a zavření víka truhlice nevzniká žádný podtlak a truhlicová mraznička tak může být kdykoli opakovaně otevřena bez větší námahy.

Liebherr StopFrost

 

A ještě tu máme jednu technologii – FrostProtect. Ta stojí za tím, že mohou být vybrané modely mrazniček LIEBHERR použity i v nevytápěných prostorech (například v garáži nebo sklepě). Venkovní teploty se u mrazniček s touto technologií mohou pohybovat až do -15 °C. Horní hranici pak určuje klimatická třída, do které mraznička spadá.

Liebherr FrostProtect

 

Ať už si vyberete mrazničku s technologií NoFrost, SmartFrost nebo SuperFrost, vždy Vám mraznička LIEBHERR nabídne maximální pohodlí a kvalitu v každém detailu. K dispozici jsou modely stojící i pultové v různých velikostech i s různými možnostmi vybavení.