FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

Navrhněte si svou vlastní ledničku LIEBHERR – individuální, osobitou, jedinečnou!

Touha mít na míru navržený interiér a v něm výrobky, které odpovídají individuálnímu životnímu stylu. To je hlavní trend současnosti. Společnost LIEBHERR patřila vždy mezi průkopníky a inovátory, a proto nyní přichází s možností, která poskytuje zákazníkům jedinečnou příležitost navrhnout si lednici přesně podle jejich vlastního vkusu a preferencí.  

V kategorii LIEBHERR MyStyle naleznete nabídku modelů, u kterých si můžete pomocí online konfigurátoru navrhnout svou vlastní individuální, osobitou a jedinečnou lednici přesně podle svých požadavků.

Ať už s firemními motivy a logem, jako unikátní dárek nebo jako designový prvek do vašeho interiéru, navrhněte si svou vlastní ledničku LIEBHERR MyStyle. Online konfigurátor je snadný na pochopení a poskytuje zákazníkům širokou škálu možností v oblastech barev, použitých materiálů, a dokonce v doplňcích jako jsou dveřní police, odkladač na vajíčka nebo máslenka. Kromě toho si můžete také vybrat ze široké škály obrázků a designů nebo použít své vlastní fotografie a texty.

Při tvorbě designu neexistují žádná omezení pro vaši vlastní kreativitu a představivost! Ceny všech dostupných funkcí a designů jsou zahrnuty v konfiguračním programu, proto můžete náklady na výrobu svého unikátního modelu průběžně sledovat.