FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

Proč je výhodná povrchová úprava SmartSteel?

Chladničky i mrazničky LIEBHERR jsou svým nadčasovým designem poutavé, a proto byste neměli nikoho vinit za to, že se jich chce dotknout a vyzkoušet je. Navíc pokud v ní máte uložené dobré jídlo a pití, jedná se přímo o nutnost… Ale co ty otisky prstů? Společnost LIEBHERR zná řešení a tím je LIEBHERR SmartSteel.

Jedná se o speciální povrchovou úpravu, která výrazně redukuje viditelnost jakýchkoli šmouh, otisků prstů nebo škrábanců na zakoupeném spotřebiči.  Poskytuje tak celkově čistší vzhled při jeho běžném používání. Pryč s pocitem, že Vaše lednice nejde dočistit.

Liebherr SmartSteel

Pokud přeci jen, tak je třeba ji čistit velice šetrně. V případě lehkého zašpinění stačí jednoduše povrch setřít čistým, suchým a měkkým hadříkem z mikrovlákna. Pro větší nečistoty použijte vodu s trochou prostředku na mytí nádobí. V žádném případě však nepoužívejte čisticí prostředky na nerezovou ocel. Můžete nevratně narušit povrchovou úpravu a způsobit tak nevratné poškození, které sice nemá vliv na funkčnost, ale lednice už nebude vypadat jako po jejím zakoupení.

SmartSteel úprava vzniká zušlechtěním nerezové oceli a jejím speciálním povrchovým zdrsněním. Tím je dosaženo potlačení ulpívání otisků na chladničce nebo mrazničce LIEBHERR.

Vybrat si můžete hned z několika modelů. Informaci o tom, zda lednička nebo mraznička tuto povrchovou úpravu má nebo ne, získáte v technických parametrech uvedených u každého modelu. 

Liebherr logo