FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

Red Dot Award 2021 pro LIEBHERR

Nová generace vestavných spotřebičů LIEBHERR vyniká nejen technickými inovacemi, ale i svým jedinečným a nezaměnitelným designem. Ten ocenila i odborná porota stojící za oceněním Red Dot Award 2021, která ocenila přes 20 modelů z kategorie vestavné spotřebiče LIEBHERR (řady Prime a Peak) v kategorii „best of the best“ což se dá přeložit jako „nejlepší z nejlepších“.

Liebherr Red Dot Award 2021

Ocenění Red Dot Award se uděluje již od 50. let minulého století a je jednou z největších a nejznámějších soutěží na světě. V letošním roce se jí účastnilo celkem 54 zemí a všechny přihlášené produkty byly po dobu několika dnů individuálně hodnoceny nezávislou mezinárodní odbornou porotou. Ta u spotřebičů LIEBHERR ocenila nadčasový a elegantní design, který se odráží v prvotřídních materiálech, jako je nerezová ocel, sklo a hliník a zároveň i precizní zpracování dotažené do detailů, které dotváří celkový dojem i jednoduchost při používání.

Chladničky patří mezi spotřebiče, které jsou v provozu 24/7 a jsou jedním z našich nejdůležitějších technologických partnerů v každodenním životě. Na první pohled zůstávají nové plně integrované spotřebiče LIEBHERR neviditelné, skryté za kuchyňskými dvířky, ale po otevření je jasné, že uvnitř je ukryto něco jedinečného, co okouzlilo i odbornou mezinárodní porotu složenou z designérů, profesorů designu a obchodních novinářů.

Toto ocenění je potvrzením vynikajícího designu a vysoké kvality, na které je u LIEBHERR dlouhodobě kladen velký důraz.