FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

SmartDevice váš vstup do chytré domácnosti

SmartDeviceBox je vaše vstupenka do chytré domácnosti se spotřebiči Liebherr. Jednoduše připojíte lednici nebo mrazničku k internetu, do telefonu si stáhnete intuitivní aplikaci SmartDevice a příběh chytrého ovládání může začít.

Užijte si více pohodlí s aplikací Liebherr SmartDevice, která sestane vaším každodenním společníkem a umožní vám pohodlné ovládání spotřebiče téměř odkudkoli.

Díky tomuto a dalším propojením s různými systémy chytré domácnosti jsou spotřebiče den ode dne kompatibilnější. Chytrou lednici tak lze bez problémů integrovat do vašeho chytrého domova a ovládat ji inteligentněji, s individuálně definovanými pravidly nastavenými podle vašich přání.

Mezi klíčové funkce aplikace SmartDevice patří možnost nastavení teploty chlazení, přístup k stavu zařízení, aktivace a deaktivace funkcí SuperCool a SuperFrost, správa alarmů a připomenutí, přístup k informacím o jednotlivých funkcích spotřebiče nebo možnost propojení s dalšími platformami SmartHome.  

Vybrané modely mají SmartDeviceBox již jako součást vybavení, jiné mají možnost jeho samostatného dokoupení – k dostání jsou 2 druhy podle typu spotřebiče Liebherr SmartDeviceBox pro volně stojící modely a Liebherr SmartDeviceBox pro vestavné modely.

Liebherr SmartDevice pro váš chytrý domov.

 

Liebherr SmartDevice