FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

Venkovní chladnička LIEBHERR

Příprava pokrmů na zahradním grilu, posezení s přáteli v příjemně zastíněném altánu, bazén, osvěžující drink a upravená zeleň, kam jen oko dohlédne. Trochu klišé z časopisů o moderním bydlení, ale stejně to zní dobře… Pokud byste přeci jen měli pocit, že by se vám něco takového mohlo líbit, tak vězte, že současný trend jde ještě o něco dál a soustředí se na venkovní kuchyně.

Ať už se rozhodnete pro variantu umístění na terase, která přiléhá k obytnému prostoru nebo pro variantu, kdy je venkovní kuchyně umístěna zcela mimo, důležité je předem rozmyslet, jaké vybavení bude její součástí. Gril, udírna, dřez, sporák, pípa na pivo nebo dokonce venkovní chladnička?

Společnost LIEBHERR patřící mezi předního hráče v chlazení se o současné trendy a nároky zákazníků zajímá, a proto v letošním roce vyšla s novinkou – venkovní ledničkou Liebherr OKes 1750, která vychází z technologie profesionálního gastro chlazení s těmi nejvyššími nároky na kvalitu zpracování a standardním výkonem i při vysokých venkovních teplotách až do +43 °C. Přestože se jedná o volně stojící model, lze tuto chladničku umístit i do pracovní desky, a to bez nutnosti zajištění odvodu tepla. Odvětrávání je totiž zajištěno přes přední mřížku.

Venkovní chladnička Liebherr OKes 1750 tak uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

LIEBHERR – kvalita, design a inovace

 

Liebherr venkovní chladnička

 

Liebherr OKES 1750