FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

Vítejte v energetické třídě A!

LIEBHERR 10 let záruka

Nově máme v nabídce 4 modely volně stojících kombinovaných chladniček LIEBHERR, které díky své nízké spotřebě spadají do dnes tolik žádané energetické třídy A.

Roční spotřeba 116 kWh, hlučnost pouhých 33 dB a 10letá záruka bez registrace – to jsou hlavní argumenty pro nákup. Ale k dispozici jich máme daleko víc…

Všechny 4 modely jsou vybaveny v chladicí části technologií BioFresh. Ta pomáhá udržovat vložené potraviny déle čerstvé. Například salát vydrží až o 8 dní déle, čerstvé jahody až o 4 dny a lahodné hovězí maso až o 6 dní déle než při skladování v chladničce. A nejlepší na tom je, že vše je perfektně nastaveno z výroby – nic není třeba upravovat.

Dalším benefitem je použití technologie NoFrost, která ve výsledku znamená konec pracnému a časově náročnému odmrazování mrazničky. Technologie NoFrost chrání mrazicí prostor před nechtěnou námrazou, a tím pádem vede i k úspoře energie. Konečně žádný led ani námraza, a to nejen ve vnitřním prostoru, ale ani na vložených potravinách.

U modelů z řady Prime navíc naleznete funkci VarioTemp, která poskytuje svobodu při skladování potravin. Teplotu v mrazicím prostoru si totiž můžete nastavit od -2 °C do +14 °C, takže tuto oblast můžete využít jako další chladicí zónu. Například pro krátkodobé uložení nápojů a občerstvení na večírek, nebo dlouhodobě jako sklepní přihrádku ke skladování brambor. Nápadům se meze nekladou. Označením kvality těchto modelů je také prestižní ocenění za design Red Dot winner 2022. Toto ocenění se uděluje již od roku 1955 a jedná se o mezinárodně uznávanou pečeť kvality, kterou uděluje nezávislá skupina odborníků.

LIEBHERR – kvalita v každém detailu…

 

Liebherr CBNsda 5723 Plus, Liebherr CBNbda 5723 Plus

Liebherr CBNsda 5753 Prime, Liebherr CBNbsa 5753 Prime

Liebherr CBNbsa 5753 PrimeLiebherr Red Dot 2022