FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

Výhody chladniček Liebherr Side-by-Side

Proč si pořídit chladničku Liebherr Side by Side? Kromě toho, že tyto chladničky nabízejí velké množství prostoru pro skladování potravin i nápojů, tak jsou zároveň vybaveny těmi nejmodernějšími Liebherr technologiemi a navíc, co si budeme namlouvat – v moderních kuchyních jim to náramně sluší. Skladování potravin spolu s nimi získává zcela nový rozměr.

Od mnoha konkurentů se Liebherr odlišuje tím, že jsou jejich Side-by-Side modely sestaveny ze dvou samostatných produktů, což přináší řadu důležitých výhod.

Liebherr

První z nich je už samotná přeprava, která je díky tomu mnohem snadnější. Především pokud je potřeba je přenášet po schodech, těsných schodištích nebo se vyhýbat rohům. Jejich zpracování je tak činí uživatelsky příjemnějšími, nežli je klasická americká lednice, což bývá jednodílný spotřebič značných rozměrů. Jejich montáž je díky různým upevňovacím bodům a lištám velice snadná. Zároveň jsou vybaveny integrovaným systémem nastavení výšky tak, aby mohly být během instalace optimálně sladěny se stávajícím kuchyňským nábytkem a dalším vybavením.

Důležitým benefitem je fakt, že jednotlivé díly mají na sobě naprosto nezávislé chladicí okruhy a kompresor. Pokud by tedy vznikla nějaká závada u mrazicího prostoru, tak chladnička bude i nadále fungovat bez jakýchkoli problémů, to samé platí i obráceně.

Liebher SBSes 8486

Modelová řada Liebherr Side-by-Side nabízí univerzálnost s mnoha možnostmi ukládání, které mohou být přizpůsobeny Vašim individuálním preferencím. Je jen na Vás, zda si zvolíte chladničku s funkcí BioFresh nebo bez, zda preferujete v mrazicí části výrobník ledu IceMaker nebo raději zkombinujete prostor mrazničky s chladničkou určenou pro temperování vína.  Ať už si vyberete cokoliv, s Liebherr Side-by-Side bude uchovávání potravin hračkou.