FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

Domácí vinotéky Liebherr - skutečná náhrada vinného sklepa

Domácí vinotéky Liebherr nejsou pouze upravené lednice!

Liebherr jako jeden z mála výrobců nabízí "skutečné" vinotéky. Nejedná se pouze o upravené chladící skříně či běžné chladničky.

Tomu samozřejmě odpovídá i cena zařízení.

Domácí vinotéky Liebherr disponují mnoha podstatnými technologiemi a technickými parametry, které je odlišují od většiny konkurenčních výrobků.

Speciální technologie a konstrukce vinoték.

Z konstrukčních prvků můžeme jmenovat třeba vyztužený rám korpusu pomocí speciálních nosníků, tak aby nedocházelo k deformacím při celkovém naplnění vinotéky. 200 plných lahví vína je již pořádná zátěž a je třeba zajistit, aby nedocházelo k "boulení" korpusu. Samozřejmostí je také dimenzování vyvážení vinotéky. U vinoték Liebherr se Vám nestane, že při plném vysunutí naplněných polic se na Vás vinotéka převrátí.

Minimum vibrací.

Další podstatnou technickou vychytávkou je antivibrační uložení kompresoru, které eliminuje přenášení vibrací do korpusu vinotéky a tím i na samotné víno. Vibrace jsou pro dlouhodobé skladování velice škodlivé.

Ideální vlhkost, žádný zápach.

Samozřejmostí je také zajištění optimální vlhkosti uvnitř vinotéky. Nedochází potom k vysoušení korků u uskladněných lahví.

Třešničkou na dortu je použití uhlíkových filtrů, které eliminují pachy z okolí vinotéky, které se mohou přenášet do Vašeho vína.

Možnost dotápění.

Za zmínku stojí také možnost dotápění. Většina vinoték Liebherr je určena pro klimatickou třídu SN-T a může se tedy stát, že teplota okolí klesne pod nastavenou hodnotu. Aby byla zajištěna konstantní teplota uvnitř vinotéky, je chladnička na víno Liebherr vybavena dotápěcí odporovou patronu.

Další vychytávky.

Pokročilá digitální regulace, UV filtr, možnost zamykání i otáčení dveří, signalizace otevřených dveří, LED osvětlení.... to je dalším výčtem technologií použitých u vinoték Liebherr.

Kvalita Libherr.

Vyzdvihli jsme samozřejmě pouze některé technologie a konstrukční prvky. Je třeba brát v potaz také kvalitu značky, zkušenosti s použitými technologiemi a celkové dílenské zpracování produktů Liebherr a v neposlední řadě i ekologičnost jdoucí ruku v ruce s nízkou spotřebou.