FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

IFA 2014 - Lednice Liebherr nově v několika barevných provedeních

IFA 2014 – Liebherr představuje “Svěžest v barvách”

 

  • Liebherr vystavuje na ploše větší než 1.700 m2 .
  • Exkluzivní design v kombinaci s nejnovější paletou barevných odstínů, která je stvořená speciálně pro dokonalou technologii Liebherr.
  • Jedna z nejširších nabídek chlazení vůbec.
  • Nové designové trendy Liebherr.
  • Rozšíření nabídky modelů A+++ -20%.


Ochsenhausen (Německo) 30. června 2014 – Liebherr-Hausgeräte je celosvětově uznávaným specialistou na poli profesionálního i domácího chlazení a mražení. Úspěch značky je založen na neustálém vývoji a realizaci nových technologií a opírá se o příslovečnou německou kvalitu. Liebherr uvádí na trh spotřebiče v klasickém designu, vybavené nadčasovou technologií, ale hlavním cílem firmy je maximální vstřícnost a přívětivost ke konečnému uživateli.

Svěží trendy kombinované s energetickou úsporností spotřebičů budou hlavním předmětem prezentace od 5. do 10. září 2014 v obou sekcích – v sekci pro veřejnost i v sekci pro prodejce. Návštěvníkům mezinárodního veletrhu bezpochyby stojí za návštěvu stánek č. 201 v hale 2.1.

Vidíme, myslíme a cítíme v barvách.” Dostatečný důvod prozkoumat vliv a význam barev a předvést širokou škálu barevných spotřebičů na veletrhu IFA. Poptávka po energeticky úsporných chladničkách a mrazničkách neustále roste. ColourLine zaujme moderními barvami a pohodlím dokonalého chlazení v energetické třídě A++. Ať už se Vám líbí teplé odstíny nebo svěží barvy – Liebherr představuje trendy spotřebiče pro moderní domácnost, které dokážou upoutat pozornost.

Sekce pro prodejce Liebherr je připravena seznámit zákazníky s podrobnými informacemi a odbornými radami k novým produktům. V sekci pro veřejnost bude Liebherr prezentovat zajímavou designovou studii s důrazem na technologii BioFresh.
Na vaši návštěvu se těší Liebherr.

Barvy a jejich symbolika jsou úzce spjaty s každodenním životem a nyní se přesouvají i do našich kuchyní. Liebherr spojuje exklusivní design s módními barvami a moderními technologiemi chlazení.