FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

K čemu se hodí funkce SuperCool?

Představte si, že chystáte velkou rodinnou oslavu a chcete, aby vše bylo naprosto dokonalé a perfektní. Nechcete příbuzným nabízet okoralé chlebíčky a zákusky, ale chcete, aby i Vámi podávané pochutiny byly ve 100 % kondici. A právě k tomu se hodí funkce LIEBHERR SuperCool, která se tak stane Vaším nedocenitelným pomocníkem.

Liebherr SuperCool  Liebherr SuperCool

Při jejím použití dochází k plynulému snížení teploty v chladicím prostoru až na +2 °C a to až na dobu 12 hodin, což je naprosto ideální pro rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin. Při této teplotě jídlo nezmrzne, ale je co nejrychleji nachlazeno, a tak si udrží svou čerstvost. Ideální je zapnout tuto funkci před odchodem na nákup, chladnička tak v průběhu té doby již sníží svou teplotu a prostor uvnitř bude připraven na vložení čerstvých potravin.

Mezi další výhody chlazení se systémem SuperCool patří eliminace větších teplotních výkyvů při vkládání takzvaně teplejšího jídla. Teplota uvnitř chladničky se díky rychlejšímu nachlazení téměř nezmění. Zároveň určitě oceníte fakt, že jakmile funkci SuperCool aktivujete, nemusíte se nadále už o nic starat. Chladnička se po uplynutí nastaveného časového intervalu automaticky vrátí na svou normální provozní teplotu. Není potřeba tuto funkci znovu vypínat.

Informaci o tom, zda chladnička touto funkcí disponuje, naleznete v technických parametrech jednotlivých modelů. 

LIEBHERR – záruka kvality, designu a inovativních technologií