FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

Liebherr - EuroCucina 2016

Inovativní, nové generace spotřebičů BluPerformance od Liebherr posouvají svěžest do nové dimenze, nabízí vynikající materiály, špičkovou výrobu propracovanou deseetiletímy až do nejmenších detailů, a výjimečnou energetickou účinnost. Od 12. do 17. dubna, představí Liebherr na Eurocucina 2016 v Miláně (vedoucí mezinárodní veletrh kuchyní a kuchyňského nábytku) jedinečný přehled o svých nejnovějších produktech, trendech a inovativním designu a řešení životního stylu.

Na novém a působivém výstavním stánku o více než 400m2 představí Liebherr svou nejnovější řadu inovativních chladniček a mrazniček. Velký důraz bude kladen na nadčasový a klasický design Liebherr, ale i na mnohá další nová komfortní řešení.
Vysoko na žebříčku toho, co musíte vidět, budou nové vestavné chladničky a mrazničky vytvořené pro integraci do moderních kuchyňských prostředí. Patří sem nové a stylové přístroje pro uložení vína WKEgw 582 a WKEgb 582, určené pro montáž do 45 cm výklenků. Čelní plochy těchto elegantních chladniček na víno jsou vyrobeny ze zadně potištěného skla. K dispozici jsou v chladné bílé nebo elegantní černé barvě. Tento materiál propůjčuje vinotéce vizuální přitažlivost a disponuje povrchem, který je zvláště snadno čistitelný a odolný proti poškrábání. Přístroje na uložení vína jsou skutečným vrcholem konstrukce a perfektní integrace do bezúchytkových kuchyní.

Jako třešničku na dortu, představí Liebherr novou generaci designové studie CoolVision: kombinovaná chladnička s mrazničkou BluPerformance CBNef 4815 s technologií BioFresh a NoFrost ve dvou nových a zajímavých povrchových úpravách -v mědi a uhlíku, které jsou charakteristické svým přitažlivým vzhledem a vysokou kvalitou.

Liebherr se na Vás těší a srdečně Vás přivítá v pavilonu 9, číslo stánku A02 A04

Kontakt
Claudia Meindl
Marketing & Komunikace
Telefon: +43 2262 602454
Email: claudia.meindl@liebherr.com

Vydal:
Liebherr Hausgeräte GmbH
Ochsenhausen / Německo
www.liebherr.com