FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

LIEBHERR opět vrací peníze za nákup

LIEBHERR opět přichází s oblíbenou akcí LIEBHERR CASHBACK v rámci, které se vám po zakoupení chladničky nebo mrazničky vrátí část její ceny zpět na účet.

Akce LIEBHERR CASHBACK – ENERGETICKÝ BONUS poběží od 1.3.2023 do 31.8.2023 a platí na vybrané modely volně stojících i vestavných spotřebičů LIEBHERR zařazených do energetické třídy A, B, C a D.

Úplný výčet spotřebičů a částku pro vrácení naleznete na domovské stránce v sekci CASHBACK.

 

Jak na vrácení peněz?

  1. Kupte si některý z vybraných modelů tohoto akčního programu v době od 1. 3. 2023 do 31. 8. 2023.
  2. Po zakoupení zaregistrujte online sériové číslo svého spotřebiče na tomto odkaze, a to nejpozději do 30. 11. 2023.
  3. Peníze vám budou vyplaceny do 3 týdnů od potvrzení registrace prostřednictvím společnosti LIEBHERR.

Liebherr CashBack

 

A proč právě tyto spotřebiče?

V souvislosti s udržitelným životním stylem hraje při nákupních rozhodnutích zásadní roli také kritérium energetické účinnosti. Proto je cílem společnosti LIEBHERR vyrábět spotřebiče, které dosahují nejvyšších tříd dostupných na trhu. Té je z technického hlediska dosaženo například použitím vakuových izolačních panelů, které spotřebují méně místa a zároveň přispívají mimo jiné k tomu, že nízká spotřeba energie zůstane zachována po mnoho let používání.

Energetická účinnost. Dlouhá životnost spotřebičů.

Vakuová izolace

 

LIBHERR se však snaží splňovat i další požadavky zákazníků jako je nízká hlučnost, optimálně využitelný vnitřní prostor, nároky na chladicí výkon, kvalita použitých materiálů a samozřejmě i design. Zároveň se společnost dlouhodobě zajímá o technologie směřující k prodloužení čerstvosti potravin a jejich optimálnímu skladování. LIEBHERR BioFresh je jednou z těch klíčových. Využívá se při ní nastavení ideální vlhkosti, která je rozdílná pro různé kategorie potravin jako jsou ovoce, zelenina, ryby, mořské plody, maso nebo mléčné produkty. Jejich čerstvost si díky této technologii dokážete udržet mnohem déle, a to znamená i více vitamínů a minerálů při jejich konzumaci. Zároveň se tím významně podílíte na boji proti plýtvání potravin, což je jedno z aktuálních velkých témat.

Více požitku. Méně plýtvání.

fakta o plýtvání potravin