FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

LIEBHERR technologie pro svěží letní dny

Využijte technologie LIEBHERR na maximum! Výběr těch nejužitečnějších pro letní dny naleznete níže. Přejeme krásný zbytek léta.

 

BioFresh – extra dlouhé potěšení ze svěžesti

S inovativní zónou 0 °C jsou potraviny skladovány při dokonalé teplotě a ideální vlhkosti. Například ledový salát vydrží čerstvý až o 11 dní déle než v běžné chladničce. I sýr, maso nebo ryby vydrží déle při teplotě téměř 0 °C.

Liebherr BioFresh

 

HydroBreeze – čerstvost pro vaše jídlo

Speciální wow efekt v zóně BioFresh zaručí doplňková funkce HydroBreeze – studená mlha, která pokryje vaše ovoce a zeleninu jako balzám. Spolu s teplotou těsně nad 0 °C zajistí tato mlha křupavou čerstvost vloženého ovoce a zeleniny.

Liebherr HydroBreeze

 

EasyTwist-Ice – ledové kostky jednoduchým otočením

Dostaňte léto do sklenice se zásobou kostek čerstvého ledu bez připojení k vodovodní síti. Jednoduše naplňte nádržku vodou, nechte ji zmrazit a kostky ledu uvolněte jednoduchým otočením. EasyTwist-Ice se snadno čistí a standardně se instaluje do mnoha zařízení. Alternativně jej lze přidat jako příslušenství.

Liebherr EasyTwist 

 

IceMaker – led kam se podíváš

Dostatek ledu i na tu největší zahradní párty! Díky výrobníku ledu IceMaker a funkci MaxIce můžete vyrobit až 1,5 kg kostek ledu denně. Flexibilní přepážka zajistí libovolné rozdělení a změnu úložného prostoru podle požadovaného množství ledu. Jedna věc je jistá: žádný nápoj nezůstane nevychlazený. IceMaker je u vybraných modelů s připojením na vodovodní řad, u jiných je k dispozici vodní nádržka.

Liebherr IceMaker

 

InfinitySpring – zdroj vody pro váš domov

S InfinitySpring zajistíte dokonalé osvěžení bez plastových lahví. Integrovaný dávkovač vody je vždy k dispozici, když je potřeba, a téměř neviditelný, když potřeba není. Je vhodný pro nádoby téměř všech velikostí, včetně karaf nebo lahví na výrobu sody.

Liebherr InfinitySpring

 

VarioTemp – flexibilní úložný prostor

S VarioTemp můžete svůj mrazicí oddíl (-18 °C) proměnit buď na sklepní zónu (+14 °C), nebo na zónu chladicí (-2 °C až +9 °C). S variabilním nastavením teploty jste na večírky dobře připraveni. Jednoduše mrazicí prostor v případě potřeby využijete jako chladicí zónu pro občerstvení nebo nápoje.

Liebherr VarioTemp

 

SmartDevice – ještě jednodušší chlazení

Díky mnoha inteligentním funkcím aplikace SmartDevice se můžete za vlahých letních večerů plně soustředit na své hosty. BottleTimer vám například připomene uložené lahve v mrazáku. U vybraných modelů je SmartDevice již součástí vybavení, u jiných je možnost jeho volitelného dokoupení.

Liebherr SmartDevice