FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

Mrazničky LIEBHERR – technologie a vybavenost, která se Vám vyplatí

V dnešní době je na trhu celá řada výrobců i různě vybavených spotřebičů. Navíc je díky rozdílným názvům obdobných funkcí někdy složitější vybrat si takový spotřebič, který by plně vyhovoval všem požadavků. Pro snadnější orientaci pro Vás přinášíme alespoň přehled za nás těch nejdůležitějších technologií a vybavenosti, kterými disponují mrazáky Liebherr.

V první řadě je třeba zmínit technologii Liebherr NoFrost, se kterou můžete zapomenout na odmrazování. Pravidelné odmrazování sice šetří výdaje za elektřinu, díky technologii NoFrost však bude toto odmrazování probíhat automaticky. Jakmile se na výparníku začne vytvářet vrstva ledu, spustí řídící jednotka odtávání, při kterém roztátá voda steče do odtokového žlábku, odkud se postupně vypaří. Proto zůstává mraznička neustále bez ledu, spotřeba energie se nemění a Vy již nikdy nemusíte Váš spotřebič odmrazovat manuálně.

Další za zmínku stojí technologie Liebherr FrostSafe, díky které po otevření prostoru mrazničky zůstává chlad uvnitř a neuniká tolik ven. Mrazničky vybavené technologií FrostSafe totiž disponují plně uzavíratelnými přihrádkami, díky čemuž z nich při otevření uniká mnohem méně chladu. Přihrádky mají průhledná čela, takže je do nich vidět i bez nutnosti jejich otevírání. To vše navíc přispívá ke snížení spotřeby elektrické energie.

Liebherr

Výhodou zaručující snadné vysouvání šuplíků/boxů u spotřebičů Liebherr jsou plynulé teleskopické výsuvy. Těmi jsou vybaveny mrazničky s technologií NoFrost o šířce 70 cm.

Čím dál žádanější výbavou je výrobník ledu, který u mrazniček Liebherr naleznete u výrobků s označením IceMaker. Kostky ledu jsou díky němu připraveny na počkání.

Jste vášnivým sběratelem bylinek, hub nebo jiných lesních plodů? V tom případě oceníte speciální přihrádku na bylinky a lesní plody, která je doplňkem vybraných modelů. V této přihrádce můžete jednoduše zamrazit ostružiny nebo bazalku samostatně a po deseti až dvanácti hodinách je přemístit do mrazicích sáčků nebo uzavíratelných plastových boxů. Vyhnete se tak jejich přimrznutí k sobě, které nejen vypadá nevzhledně, ale zároveň je následně obtížné z nich oddělit potřebné množství.

Za zmínku stojí také funkce Liebherr SuperFrost, která zajišťuje snadné a rychlé zamrazení uložených potravin. Díky ní jste schopni prudce snížit teplotu v prostoru mrazničky až na profesionálních – 32 °C. Tímto procesem dokážete zachovat v potravinách vyšší podíl živin. Ve chvíli, kdy dojde k jejich zmražení, přechází spotřebič opět do běžného módu, který zaručuje snížení spotřeby energie.