FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

Nové rozdělení u volně stojících spotřebičů LIEBHERR

V loňském roce došlo u vestavných modelů ledniček a mrazniček LIEBHERR k rozdělení do 4 produktových kategorií. Letos na toto rozdělení navazují i modely volně stojících spotřebičů, a tak se nově v názvech i těchto modelů můžete setkat s označením Pure, Plus, Prime nebo Peak.

Pojďme si připomenout, co se za tímto značením skrývá.

Série Pure je základní třída – střízlivá, jednoduchá a dokonale vybavená pro všechny hlavní požadavky. Omezuje se sice na podstatné funkce a vybavení, ale vždy v té nejvyšší kvalitě LIEBHERR.

Liebherr Pure 

Série Plus zaujme detaily. Plus znamená především více komfortu. Spotřebiče nejen prvotřídně chladí a mrazí, jsou ale také o něco inteligentnější.

Liebherr Plus

 

Série Prime je znatelně noblesnější. Vyznačuje se nepřehlédnutelným designem i materiálem. Ve vnitřním prostoru se využívá prémiových materiálů jako je nerezová ocel nebo sklo. Spotřebiče této řady okamžitě upoutají pozornost i řešením vnitřního osvětlení – takzvaný LightTower.

Liebherr Prime

Pomyslným vrcholem je poté série Peak, u které naleznete to nejlepší z LIEBHERR. U spotřebičů této řady nejde o kompromisy – inovativní technologie se zde snoubí s vysoce kvalitním designem a komfortními řešeními extra třídy. Tyto spotřebiče jsou určeny těm, kteří touží po dokonalosti.

Liebherr Peak