FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

Výhody chladniček Liebherr

Jídlo svěží, rozmanité a bohaté na vitamíny – to je nejlepší recept pro moderní zdravou kuchyni. Čím čerstvější jídlo, tím cennější pro zdraví. Patentovaný systém Liebherr BioFresh nabízí ideální klima pro uskladnění Vašich potravin tak, aby zůstaly déle čerstvé, a přispívaly tak ke zdravé stravě.

Teplota je udržována těsně nad bodem mrazu, aby bylo jídlo uchráněno před mrazem. Také je zde ideální vlhkost. Ovoce, zelenina, maso, a ryby si udrží své vitamíny a minerály, delikátní chuť a atraktivní vzhled až třikrát déle než v běžné chladničce.

Ve vybraných lednicích s mrazáky Liebherr jsou zásuvky BioFresh, neboli oddělené chladicí přihrádky. V prostoru DrySafe je nízká vlhkost vzduchu. Je tak ideální pro ukládání masa, ryb a mléčných výrobků, které by měly být vždy vzduchotěsně zabaleny. Při nízké teplotě a vlhkosti vzduchu se totiž sníží činnost mikroorganismů, které napomáhají kažení potravin. Díky tomu jsou potraviny déle čerstvé. Také je zde vhodné skladovat ryby. Čerstvé ryby jsou pro lidské tělo velice prospěšné – obsahují proteiny, jod a železo. Některé obsahují také málo tuku, např. platýs velký či treska obecná. Obsahují pouze 1 % tuku a jsou bohaté na všechny esenciální aminokyseliny – základní stavební jednotky života. Buněčná struktura v rybách a jiných mořských plodech je obzvláště náchylná k mikrobiologickým procesům rozkladu, proto je jejich skladování při nízké teplotě a vlhkosti nesmírně důležité.

V oblasti HydroSafe je naopak vlhkost vysoká, je ideální zde skladovat nezabalené ovoce a zeleninu. Čerstvé ovoce je ideálním zdrojem vitamínů a minerálů. Jeho přínos pro zdraví se ovšem snižuje procesem zrání. Nejlepší způsob, jak účinně zpomalit zrání a snížit ztrátu chuti způsobenou vysušením, je uložit ovoce v teplotě těsně nad bodem mrazu a ve vysoké vlhkosti. Zelenina nám nabízí kromě vitamínů, minerálů a sacharidů také celou škálu sekundárních rostlinných látek. Ty pomáhají budovat obranyschopnost našeho organismu a mají příznivý vliv na náš oběhový systém. Uskladněte také zeleninu v BioFresh prostoru s vysokou vlhkostí a zajistěte tak její dlouhotrvající čerstvost!

Chladničky v podstatě podporují zdraví a wellness styl díky udržení životně důležitých minerálů a vitamínů v potravinách. Ty zůstávají až třikrát déle čerstvé než s tradičním chlazením. Technologie BioFresh Liebherr zaručuje perfektní čerstvost u všech druhů potravin!