FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
+420 605 727 860

Menu

LIEBHERR Roadshow 2023

Již před více než 60 lety objížděl LIEBHERR velká německá města s přestavěnou dodávkou L319. Zákazníci i prodejci měli možnost obhlédnout novinky, technologie a plně se ponořit do sortimentu domácích spotřebičů LIEBHERR. A jinak tomu není ani dnes, i když už se nejedná o malou dodávku, ale 17 metrů dlouhý a téměř 35 tun vážící „showroom na kolech“. Na rozloze 65 m2 zkušení odborníci představují produkty, moderní technologie a kvalitu LIEBHERR – opět na nejnovějších modelech, které jsou na trhu k dispozici. Nový vzhled vozu LIEBHERR tak spojuje tradici s inovacemi.

 

LIEBHERR Roadshow

 

Monumentální vzhled trucku přitahuje pozornost již z dálky. Kamion je v rámci akce LIEBHERR Roadshow 2023 možné obdivovat ve 36 městech napříč evropskými státy, mezi které byla zařazena i Česká republika.

My ho navštívili v Hradci Králové a byli jsme nadšeni – na jednom místě jsme mohli vidět volně stojící i vestavné spotřebiče s těmi nejmodernějšími technologiemi jako automatické otevírání a zavírání AutoDoor, permanentní přísun přefiltrované studené vody s InfinitySpring nebo průhledné zásuvky OpenStage, díky kterým máte naprostý přehled o vložených potravinách. K vidění byla i nová energeticky úsporná chladnička LIEBHERR v energetické třídě A.

 

LIEBHERR 10 let čerstvosti

 

4 modely kombinovaných chladniček té nejvyšší energetické třídy jsou k dostání i na našem e-shopu.

Liebherr CBNbda 5723 Plus

Liebherr CBNsda 5723 Plus

Liebherr CBNsda 5753 Prime

Liebherr CBNbsa 5753 Prime

 

K vidění byl také jeden z modelů nových vinoték. Jejich společnými rysy jsou kvalitní police vyrobené z bukového dřeva, LED osvětlení, aktivní regulace vlhkosti, FreshAir filtr s aktivním uhlím, tichý kompresor a zámek umístěný v horní liště. Celý aktuální sortiment naleznete v sekci LIEBHERR vinotéky.

 

LIEBHERR vinotéky

 

V neposlední řadě byly k vidění i komerční spotřebiče LIEBHERR, které také došly v posledních letech redesignu a vybavení těmi nejmodernějšími technologiemi.

Povedená akce pokračuje z Hradce Králové do dalších měst České republiky a my můžeme jen konstatovat, že LIEBHERR patří k té nejvyšší kvalitě, která v sobě snoubí nejen nejmodernější technologie, ale také nadčasový design.